Přehled všech 19 poutí a plán té 20. (dá-li Pán Bůh) - Seznamy poutníků západního proudu 2001 - 2010

31.08.2019 - pěší pouť na Velehrad

Seznam přihlášených na velehradskou pouť

2001 ** 2. proud - z Velkého Meziříčí

  1. Jan Peňáz, 1951, Velké Meziříčí,
  2. Anna Daňovičová, 1955, Moravec
  3. S. Martina Matuchová, 1972, Moravec
  4. MUDr. Marie Slabá, 1969, Martinice
  5. P. Bohumil Poláček, 1955, Velká Bíteš,
  6. Hoskovec Jan, 1951, Ledeč nad Sáz.,
  7. Dalibor Novák, Jihlava
  8. Zdeněk Drštka - Beckett, Brno,
  9. Jana Zelenková, Veselí nad Lužnicí,
  10. Jaroslava Emmerová, Veselí nad Lužnicí,
  11. Jiří Emmer, Veselí nad Lužnicí,
  12. Simona Křížková, Veselí nad Lužnicí,
  13. Štěpán Urban, Veselí nad Lužnicí,
  14. Hana Hrušková, Veselí nad Lužnicí,
  15. Stanislav Blaha, 1935, Lavičky
  16. Michal Seknička, 1973 Lavičky
  17. Prášková Jarmila VM. 1955
  18. Prášková Marie VM 1987
  19. sestra Bernadetta, dominikánka, 1978
  20. sestra Mlada, cyrilka, Brno
  21. sestra Magdalena, Brno,
  22. Burianová Milada VM
  23. Barbora Heldesová Kochánov
  24. Vladimír Bartušek, 1940, VM,
  25. Antonín Kotačka, 1939, Svařenov
  26. Kateřina Chalupová, 1984, Kochánov
  27. Lenka Chalupová, 1986, Kochánov
  28. Jana Brabcová, Zadní Zhořec
  29. Kateřina Veselá, 1982 Babice
  30. Petr Bradáč, 1976, Nivnice,
  31. Ludmila Štrejbarová, 1982, Třešť,
  32. Jan Havlíček, Buková
  33. Josef Zavadil, 1955, Velká Bíteš,
  34. Eva Zavadilová, 1982,
  35. Dagmar Zavadilová, 1979,
  36. Skafa Serhej, 1966, Litoměřice
  37. Jiří Dvořák, Vídeň
  38. František Černý, Žďár nad Sázavou
  39. Martin Hrubý, Radostín n. Osl.,
  40. Lenka Vlčková, Kuřim,
  41. Václav Šustr, 1983, Nové Město na Moravě,
  42. Ludmila Šustrová, 1985, Nové Město na Moravě,
  43. Josef Mutl, Polná,
  44. Anna Mutlová, Polná
  45. Jiří Zeman, 1948, Uhřínov,
  46. Jiří Zeman mladší
  47. Ondřej Zeman, 1992
  48. Anežka Drlíčková,
  49. Dagmar Kališová, VM,
  50. Markéta Štěpánová 1982, Tišnov,
  51. Miluše Klusáková, Níhov
  52. Jana Holemá, 1978, Rozseč
  53. Petr Haresta, 1964 Blansko,
  54. Růžena Harestová, 1965
  55. Petr Haresta, 1986
  56. Eliška Trmačová, Brno
  57. Anežka Trmačová, Brno
  58. Marie Bartáková, 1973, Brno,
  59. Anežka Sedláková, 1947, VM,
  60. Ludmila Kališová, 1939, VM,
  61. Marie Stupková, 1940, Velké Meziříčí,
  62. Ludmila Stupková, VM,
  63. Marie Valentová, 1943, VM,
  64. Františka Smejkalová, 1943, VM,
  65. Olga Bartoňová, Nový Jičín
  66. Jan Zajíc, Nový Jičín
  67. Pavla Urbánková, Nový Jičín
  68. Vít Liška, Stranná u Telče
  69. Kateřina Špádová, Klatovy
  70. Jitka Bláhová, Znojmo
  71. Čadková
  72. Kozlíčková
  73. Tynklová

a dva naši řidiči a 25 z Víru a Radešínské Svratky a 16 ze Slavkova a 91 ze Znojma a 27 z Veselí nad Moravou = 234, na Klimentku jsem však napočítal 240 poutníků a ještě 4 křížky jsem předal v Buchlovicích večer

Seznam poutníků na Velehrad 2002 - velkomeziříčský proud

  1. P. Jan Peňáz, VM, ze Žďára (celkem 29)
  2. MVDr. František Reichel, Jílové u Prahy,
  3. Libor Gottfried, Praha, ze Žďára do VM a pak z Klimentka
  4. František Kolomazník, Prostějovsko
  5. Věra Mášková, Praha
  6. Marie Voplakalová, Praha
  7. Pavel Lacina, bohoslovec, Žďár n/S
  8. Petr Lacina, ZR
  9. Tereza Šislerová, ZR
  10. Aneta Kulhánková, ZR
  11. Marie Beránková, Polná
  12. Stanislav Šmerda, ZR 2,
  13. Lukáš Müller, Brno,
  14. Milada Burianová, VM
  15. Iva Smejkalová, ZR, do Tišnova
  16. Miroslava Smejkalová, ZR,
  17. Stanislav Blaha, * 1935, Lavičky 75,
  18. Antonín Kotačka, * 1939, Svařenov 8,
  19. Vladimír Bartušek, * 1940, , VM,
  20. Michal Seknička, Lavičky,
  21. Blanka Strnadová, Velké Meziříčí,
  22. Milada Cigánková, Praha, ze Žďára
  23. Petr Breindl, Ostrov, z VM (celkem 37)
  24. Bogdan Seko, Polsko od Wroclawi, stejná adresa.
  25. Helena Horká, Ruda,
  26. Alena Horká, totéž
  27. František Michal, Čechtín
  28. Josef Mutl, Polná,
  29. Anna Mutlová, Polná
  30. Prášková Jarmila, VM.
  31. Vlasta Chlubnová, Blízkov
  32. Jana Chlubnová, Blízkov, * 1993
  33. Martina Horká, VM, do Křtin
  34. Dagmar Kališová, VM, 
  35. Petr Sojka, Pohořílky
  36. Marie Dvořáková, Ruda,
  37. Václav Šustr, Nové Město na M., z hranic okresů ZR a BO a krajů Vysočina a Jihomoravského až do Snovídek, kde nahradil svého otce (mého švagra) v řízení doprovodného vozidla, přestože řidičský průkaz získal před pár dny 
  38. Ludmila Šustrová, totéž, z hranic okresů a krajů
  39. Marie Šustrová, * 1989 totéž
  40. Pavla Holánková, Heřmanov 38, z Tišnova (celkem 43)
  41. Kamil Stařík, Tišnov, z domu .
  42. Sojková Marie, Deblín, z Tišnova
  43. Markéta Blažková, ZR, z Tišnova
  44. Hoskovec Jan, Ledeč nad Sáz., z Tišnova
  45. Petr Bradáč, Nivnice, z Tišnova
  46. Kateřina Chalupová, Kochánov, Kochánov z Lulče
  47. Lenka Chalupová, * 1986, Kochánov z Lulče,
  48. P. Josef Maincl, farář Milonice, z Rostěnic
  49. Anežka Drlíčková, VM, z Milonic, (celkem 82),
  50. Anežka Sedláková, VM, z Milonic
  51. Ludmila Kališová, * 1939, VM, z Milonic,
  52. Ludmila Stupková, VM, z Milonic,
  53. Marie Valentová, VM, z Milonic,
  54. Miluše Janoušková, Moutnice, z Milonic
  55. sestra Gregorie, Slavkov, z Milonic
  56. sestra Faustina, Slavkov, z Milonic
  57. sestra Benedikta, Slavkov, z Milonic
  58. Zlatka, Přerov, z Milonic
  59. Ernst Hanke, Praha, ze Žďára do V. Meziříčí
  60. Andrea Chalupová, Velké Meziříčí, ze Žďára do VM a z Buchlovic
  61. Jaroslav Šula, Kopřivnice, ze Žďára do Vlkova
  62. Zdenka Urbanová, totéž ---

Na horu sv. Klimenta nás došlo 86 (spolu s vírským proudem, který vedl jáhen Ladislav Kinc,  Prosetín u Bystřice n. P. a v němž byly 3 z jeho 8 dětí: řidička Eliška, Vojtěch, * 1991 a Zdislava * 1993, a v němž měla nejstarší poutnice 71 let), ze Znojma 126, z Veselí nad Moravou 24 a z Prahy ještě 3, celkem 239,

na Velehrad nás v sobotu došlo 582)

Přihlášení, kteří jeli na pomoc postiženým povodněmi:

  1. P. Bohumil Poláček, Velká Bíteš, 0619 / 53 22 72
  2. Josef Zavadil, Velká Bíteš,
  3. Jiří Zeman, Uhřínov, (Netín - VM)
  4. Petr Janoš, Roudnice nad Labem, (Žďár - VM)
  5. Dalibor Novák, Jihlava, , (Netín - VM)
  6. Marie Stupková, Velké Meziříčí, (Žďár - VM, pak až z Milonic), dále odjíždí Michal Seknička

Seznam Cyrilometodějských poutníků 18. 8. 2003

(Zelená Hora, žďárské nádraží, Netín, Velké Meziříčí)

  • 1. Beránková Magdaléna Marie Polná
  • 2. Blaha Stanislav Lavičky (68 let)
  • 3. Burianová Milada Velké Meziříčí
  • 4. Cigánková Milada Praha
  • 5. Černá Jiřina Praha
  • 6. Doležalová Marie Praha
  • 7. Drlíčková Anežka Velké Meziříčí
  • 8. Fejt Bohuslav Pokojov (okres ZR)
  • 9. Filip Josef Mgr. Chomutov, z Jihlavy 17. 8.
  • 10.Forišková Dana Příbor
  • 11.Hanke Ernest Praha (od Tří křížů)
  • 12.Horký Vlčatín, okres Třebíč
  • 13.Hoskovec Jan Ledeč n. Sáz. z domu
  • 14.Chalupa Stanislav Kochánov (s kolem)
  • 15.Chalupa Vojtěch Kochánov ( s kolem)
  • 16.Jedličková Helena Praha (73 let)
  • 17.Jelínková Ludmila Sirákov (ZR)
  • 18.Kolomazník František Otročkov (okres Prostějov)
  • 19.Kotačka Antonín Svařenov
  • 20.Králíček Vojtěch Netín
  • 21.Kučerová Terezie Praha
  • 22.Kulhánková Kamila Žďár nad Sázavou
  • 23.Lacina Petr Žďár nad Sázavou
  • 24.Mejzlík Miroslav Lavičky (vnuk L. Sekničkové), 8 let
  • 25.Mutl Josef Polná (12 let) - z Měřína
  • 26.Mutlová Anna Polná - z Měřína
  • 27.Novák Dalibor Jihlava,- z Jihlavy 17. 8.
  • 28.Nováková Dominika Jihlava (9 let) - z Jihlavy 17. 8.
  • 29.Ondráčková Hanka Praha
  • 30.Oplakalová Marie Praha
  • 31.Paták Jan Kašperské hory (vnuk H. Jedličkové)
  • 32.Peňáz Jan Velké Meziříčí
  • 33.Reichel František Jílové u Prahy (býv. ministr)
  • 34.Řehořek Milan, Dr Chomutov, Šípková 5518 - z Jihlavy 17. 8.
  • 35.Seknička Michal Lavičky
  • 36.Sekničková Ludmila Lavičky
  • 37.Skálová Dana Libina (okres SU)
  • 38.Jan Smejkal Velké Meziříčí (od Tří křížů)
  • 39.Staňková Marie Kotlasy
  • 40.Strnadová Blanka Velké Meziříčí
  • 41.Stupková Ludmila Velké Meziříčí
  • 42.Stupková Marie Velké Meziříčí
  • 43.Šislerová Tereza Žďár nad Sázavou
  • 44.Škarvadová Michaela Žďár nad Sázavou
  • 45.Šula Jaroslav (senátor) Kopřivnice
  • 46.Šustr Václav Nové Město na Mor. (synovec JP)
  • 47.Šustrová Ludmila Nové Město na Mor. (neteř JP)
  • 48.Šustrová Marie Nové Město na Mor. (14 let) totéž
  • 49.Urbanová Zdeňka Kopřivnice
  • 50.Zeman Jiří Uhřínov
  • 51.Žák Ondřej Kamenný Přívoz (Praha západ) 15 let
  • 52.Žáková Marie Kamenný Přívoz
  • 53.Žáková Zdislava Kamenný Přívoz

Šustr Jiří Nové Město na Mor. - doprovodné vozidlo

Na cestu žehnali : P. Vladimír Záleský, jáhen Jiří Dvořáček, Miloš Sláma, římský poutník - (18. 8. vyšlo z Radešínské Svratky 14, z Vítochova už 31,

z Vranova nad Dyjí 61.)

 

Další pěší přihlášení v našem proudu:

 

  • 1. Michal František Čechtín (z VM)
  • 2. Šímová Klára Medlov (9 let) z VM
  • 3. Zeman Ondřej Uhřínov (z VM)
  • 4. Bartůšek Vladimír Velké Meziříčí (z VM)
  • 5. Valentová Marie Velké Meziříčí (z VM)
  • 6. Dvořáková Marie Ruda (z Rudy)

Bradáč Petr Nivnice (z Tišnova)

Novotná Helena Nové Město na Mor. ( z Tišnova)

Faltusová Marie Horní Heřmanice ( z Tišnova)

Hynek Šmerda, Nepomucenum Tišnov

Radek Šmerda dtto

Lerchová Květa Praha (ze Křtin)

Lerchová Marie Praha (ze Křtin)

Chalupová Kateřina Kochánov (z Lulče)

Chalupová Lenka Kochánov (z Lulče)

 

Seznam poutníků při IV. (XXIII.) pěší pouti na Velehrad 2004

 

  • 1. Blaha Stanislav, Lavičky (69)
  • 2. Burianová Milada, Velké Meziříčí
  • 3. Cigánková Milada, Praha
  • 4. Černá Jiřina, Praha
  • 5. Drlíčková Anežka, Velké Meziříčí
  • 6. Filip Josef, Chomutov
  • 7. Frühbauerová Vladislava, Zhoř u Jihlavy
  • 8. Gottfried Libor, Praha
  • 9. Hakenová Jarmila, Praha (71)
  • 10. Horský Jiří, Kladno (64)
  • 11. Jedličková Helena, Praha (74)
  • 12. Kolomazník František, Otročkov u Prostějova
  • 13. Králíček Vojtěch, Netín
  • 14. Kučerová Marie Jenovéfa, Praha
  • 15. Kučerová Terezie, Praha
  • 16. Mášková Věra, Praha (69)
  • 17. Mutl Josef, Polná
  • 18. Mutl Josef, Polná (13)
  • 19. Mutlová Anna, Polná
  • 20. Mutlová Marie, Polná (12)
  • 21. Novák Dalibor, Jihlava
  • 22. Nováková Dominika, Jihlava (10)
  • 23. Nováková Šárka, Jihlava (8 ½ r.)
  • 24. Ondráčková Hana, Praha
  • 25. Peňáz Jan, Velké Meziříčí
  • 26. Reichel František, Jílové u Prahy (66)
  • 27. Řehořek Milan, Chomutov
  • 28. Řehořková Aneta, Chomutov (12)
  • 29. Řehořková Bětka, Chomutov (14)
  • 30. Seknička Michal, Lavičky
  • 31. Strnadová Blanka, Velké Meziříčí
  • 32. Stupková Marie, Velké Meziříčí (64)
  • 33. Šímová Klára, Medlov u Brna (11)
  • 34. Valentová Marie, Velké Meziříčí
  • 35. Veselý Karel, Praha
  • 36. Voplakalová Marie, Praha (66)

Tři šli jeden den: Sekničková Ludmila, Lavičky, Tomanová Ladislava, Kochánov, Staňková Marie, Kotlasy a pět šlo jen kousek: Grubr Aleš z Plzně, Kincová Julie z Netína, Jan a Miroslav Mejzlíkovi z Laviček a Chrástová Lucie z Laviček a tři přišli naproti : P. Stanislav Kryštof, Jan Smejkal a paní Drápelová

 

Z Velkého Meziříčí se přidali:

  • 1. Bartůšek Vladimír, Velké Meziříčí
  • 2. Beránková Marie, Polná
  • 3. Brabec František, Velké Meziříčí
  • 4. Dvořáková Marie, Ruda
  • 5. Hoskovec Jan, Ledeč nad Sázavou
  • 6. Janečková Dagmar, Ledeč nad Sázavou
  • 7. Jelínková Ludmila, Sirákov, zdravotnice
  • 8. Kinc Vojtěch, Věžnice u Polné
  • 9. Kotačka Antonín, Svařenov u Velkého Meziříčí
  • 10. Krajíček Bohuslav, Ledeč nad Sázavou
  • 11. Michal František, Čechtín u Přibyslavic
  • 12.

Seznam poutníků při V. (XXIV.) pěší pouti na Velehrad 2005

(pne = jde pouze některé etapy)

  • 1. Adámek Filip, Chomutov,
  • 2. Adámek Josef. Chomutov
  • 3. Bareš Milan, Praha
  • 4. Beránek, Praha
  • 5. Beránková Marie, Polná
  • 6. Blaha Stanislav, Lavičky, pne (70)
  • 7. Brabec František, Velké Meziříčí
  • 8. Brychtová Eliška, Luka n. Jihl. (9)
  • 9. Burianová Milada, Velké Meziříčí
  • 10. Cibulková Jitka, Vyškov
  • 11. Cigánková Milada, Praha
  • 12. Čech Jaroslav, Praha
  • 13. Drlíčková Anežka, Velké Meziříčí
  • 14. Dušátková Lenka, Světlá n/S - z Tišnova
  • 15. Dvořáková Marie, Ruda
  • 16. Filip Josef, Chomutov
  • 17. Hoskovec Jan, Ledeč n.S.
  • 18. Janečková Ing. Dagmar, Ledeč n.S.
  • 19. Jedličková Helena, Praha (75)
  • 20. Jelínková Ludmila, Přibyslav
  • 21. Jelínková Ludmila, Sirákov, zdravotnice
  • 22. Kampas Pavel, Lavičky
  • 23. Kolomazník František, Otročkov u Prostějova
  • 24. Kotačka Antonín, Svařenov u Velkého Meziříčí
  • 25. Králíček Vojtěch, Netín
  • 26. Krátká Hana, Lhotky
  • 27. Krátký Jiří, Lhotky
  • 28. Kučerová Terezie, Praha
  • 29. Kunc Vojtěch, Věžnice u Polné
  • 30. Mašková Ivana, MUDR, Deblín
  • 31. Mášková Věra, Praha
  • 32. Mejzlík Miroslav, Lavičky
  • 33. Montag Jan, Havířov
  • 34. Mutl Josef, Polná (14)
  • 35. Mutlová Anna, Polná
  • 36. Novák Dalibor, Jihlava
  • 37. Novák Dalibor, Jihlava (8)
  • 38. Nováková Dominika, Jihlava (11)
  • 39. Nováková Šárka, Jihlava (9)
  • 40. Ondráčková Hana, Praha
  • 41. Peňáz Jan, Velké Meziříčí
  • 42. Poulová Julie, Kochánov
  • 43. Procházka Jiří, Věžnice u Polné
  • 44. Rája Martin, Drahonice
  • 45. Růžička Miroslav, Praha
  • 46. Řehořek Milan, Chomutov
  • 47. Řehořková Alice, Chomutov
  • 48. Řehořková Aneta, Chomutov (13)
  • 49. Řehořková Bětka, Chomutov (15)
  • 50. Sádlík Vladimír, Kuřim
  • 51. Sedláková Anežka, Velké Meziříčí, pne
  • 52. Seknička Michal, Lavičky
  • 53. Sekničková Ludmila, Lavičky, pne
  • 54. Simon Kristina, Chomutov
  • 55. Smejkalová Františka, Velké Meziříčí, pne
  • 56. Sojková Marie, Deblín
  • 57. Srostlík Zbyněk, Litenčice
  • 58. Srostlíková Věra, Litenčice
  • 59. Staňková Marie, Kotlasy, pne
  • 60. Stupková Ludmila, Velké Meziříčí, pne
  • 61. Stupková Marie, Velké Meziříčí (64) pne
  • 62. Šustrová Marie, Nové Město na Mor
  • 63. Valentová Marie, Velké Meziříčí
  • 64. Voplakalová Marie, Praha (67)
  • 65. Votavová Jiřina,
  • 66. Votavová Marie,
  • 67. XY, Praha
  • 68. Zadina Petr,
  • 69. Zadina Vojtěch,
  • 70. Zadinová Marie,
  • 71. Zbořilová Irena, Žďár n/S
  • 72. Zeman Jiří, Uhřínov
  • 73. Zeman Ondřej, Uhřínov

 

Pěší poutníci SEVEROZÁPADNÍHO PROUDU 6. pouť - 21.- 26. 8. 2006

 

P.Pavel Habrovec, Radešínská Svratka z Radešínské Svratky

Vítková Věra, Řečice, z Vítochova

Topolovská Marie, Havlíčkův Brod, 7 V

Jan Chrást, Bobrová RS

Janů Anna, Hlinné V

Janů Dominik, V

Janů Mirek, Hlinné V

Janů Radek Hlinné V

Janů Jan, Hlinné V

Milfajt Radek, Jámy RS

Jan Šujan, fara Radešínská Svratka RS

Marie Hudečková, Jámy RS

Josef Hudeček, RS

Jan Hudeček, RS

Humlíčková Ludmila, Zubří, RS

Humlíčková Kateřina, Zubří, RS

Alena Eliášová, Radešínská Svratka RS

Peňázová Marie, Slavkovice RS

Jana Holemářová, Hlinné 50, RS

Alena Prachařová, Radostín nad Oslavou RS

Jana Šípková, Rovné RS

Veronika Šípková, Rovné RS

Fuksová Marie, Nová Ves RS

Fuksová Marie, Nová Ves RS

Štarhová Iva, Zubří 107, RS

Ivičič Pavel, Ořechov u Brna,

Šárka Kukačková, Nová Ves

Vendula Stará,

Nečas Tomáš, Nová Ves

Nečasová Lucie,

Helena Novotná , N.Město z Milonic

Ladislav Kinc, Prosetín

Eva Kincová,

Vojtěch Kinc

Zdislava Kincová,

Němcová Marta, Štěpánov

Karel Smejkal, Bystřice nad Pernštejnem,

Romana Maršálková, Bystřice n P,

Karla Maršálková,

Chalupa David, Rudolec 87, do Boskovic

Chalupová Lenka, z Boskovic

Boháčková Jiřina, Rudolec 75,

Marek Burian

Jaroslava Burianová

Eva Burianová Blažkov

Tomáš Zwiener Tišnov

Marie Štefaniková Hartvíkovice 6

Karina Sereda Dolní Rožínka

Jana Kuncová Divišov V

Dittrichová Marie, Bystré,

Neudertová Marie, Bystré

Rounová Dana, Hartmanice

Halvová Marta, Hartmanice

Korábková Jana, Dalečín

Svobodová Anežka, Dalečín

Svobodová Marie, Dalečín

Jaroslava Vítková, Nové Veselí,

Eva Vítková, Sněžné

Šilerová Alena, Bystřice n/Per,

Boháčová Ludmila, Bystřice,

Vladimír Jindra, Zvole,

Panuška Vojtěch, Nedvězí z Olešnice

Pavlovičová Josefa, Bystřice n/Per

Pavlovič Jiří,

Ing. Čadková Ludmila, Olešnice

Markéta Bílková, Olešnice.

Ing. Adamec Pavel a Marie, Olešnice

Adamec Karel

Adamec Marek

Adamcová Maruška

Adamcová Markétka

Adamcová Kateřinka

Ing. Novotný Jan, Olešnice na Moravě

Novotný Jan,

Novotný Vojtěch,

Novotná Terezie,

Novotná Markétka

Palínková Renata, Křtěnov

Srostlíková Věra, Litenčice z Boskovic

Srostlík Zbyněk,

Novák Jindřich, Litenčice

Oujeská Ludmila, Boskovice, z Boskovic

Oujezdská Ludmila, Chrudichromy

Marie Kosatíková, Boslovice

Karel Nevěčný Praha

 

Pěší poutníci 2007

  • 1) - západní proud

Poutníci z velkomeziříčského děkanství

a

Poutníci z chomutovské farnosti :

Adámek Josef

Filip Josef

Řehořek Milan

Řehořková Alžběta

Řehořková Annette

Šnajdr Pavel

Žáková Klára

Marie Faltusová Dolní Heřmanice

Poutníci z Chotěbořska:

Dolní Krupá

Votavová Marie*

Votava Jan*

Zadina Vojtěch*

Zadina Petr*

Zadina Lukáš

Zadina Jan

Zadinová Marie

Zadinová Marie ml.

Zadinová Veronika

Jihlava:

Dalibor Novák st.

Dalibor Novák ml.

Šárka Nováková

Hana Konířová

Jitka Cibulková Vyškov na Moravě,

Šárka Cibulková Vyškov na Moravě,

Miroslav Rothbauer Praha

 

2. ) severozápadní proud - podle farností: - 7. pouť - 19.- 25. 8. 2007

Olešnice:

Markéta Bílková, Olešnice.

Palínková Renata, Křtěnov

Ing. Čadková Ludmila, Olešnice

Ing. Novotný Jan, Olešnice na Moravě

Novotný Vojtěch,

Novotná Terezie,

Novotná Markétka

Michal Bílek, Olešnice,

Pavel Bílek, Olešnice,

Ing. Adamec Pavel a Marie, Olešnice,

Adamec Marek

Adamcová Maruška

Adamcová Markétka

Adamcová Kateřinka

Jámy:

Janů Dominik, V

Janů Mirek, Hlinné V

Janů Radek V

Janů Karel

Janů Anna,

Janů Jan, Hlinné

Marie Hudečková, Jámy RS

Josef Hudeček, RS

Jan Hudeček, RS

Milfajtová Lucie, Jámy

Jana Holemářová, Hlinné 50, RS

Josef Peňáz, Slavkovice

Radešínská Svratka:

P. Pavel Habrovec, Radešínská Svratka z Radešínské Svratky

Alena Eliášová, Radešínská Svratka

Šárka Kukačková, Nová Ves

Nečasová Lucie, Nová Ves

Nečas Tomáš, Nová Ves

Fuksová Marie, Nová Ves RS

Fuksa Jan, Nová Ves RS

Bystřice:

Karel Smejkal

Romana Maršálková

Karla Maršálková

Šilerová Alena

Boháčová Ludmila

Vrátná Jana, Vítochov

Prosetín

j. Ladislav Kinc,

Eva Kincová,

Vojtěch Kinc

Zdislava Kincová,

Marie Kincová,

Josef Kinc 14.3.2000

Zvole:

Eva Burianová Blažkov

Karina Sereda, Dolní Rožínka

Jaroslava Burianová

Vladimír Jindra, Zvole,

Olešná

Humlíčková Ludmila, Zubří, RS

Humlíčková Kateřina, Zubří, RS

Jiří Dvořák, Olešná

Dvořáková Magdalena, Olešná

Rozsochy:

Tomáš Zwiener - Divišov

Jana Zwienerová Divišov

Jana Šípková, Rovné

Veronika Šípková Rovné

Boskovice:

Reiblová Anna

Marie Kosatíková

Muchová Anna

Oujeská Ludmila

Radostín n Osl:

Alena Prachařová

Pešková, Kněževes

Karásková Marie

Štěpánov:

Němcová Marta,

Dvořáčková Blanka, Koroužné - do Boskovic

Litenčice:

Srostlíková Věra,

Srostlík Zbyněk,

Hartvíkovice:

Marie Štefaniková Bystré:

Halvová Marta, Hartmanice

Dalečín:

Korábková Jana, Dalečín

Dana Nováková, Šlapanice,

Jaroslav Robek, Kyjov

Hrbatová Bohuslava, Jaroměřice u Jevíčka

Jan Chrást, Nové Město na Moravě:

Jana Čípková, Nové Město na Moravě

celkem 76

 

Seznam poutníků v západním proudu 2008:

  • 1. Adámek Filip, syn, Chomutov
  • 2. Adámek Josef, Chomutov
  • 3. Bareš Milan, Praha, fotograf
  • 4. Bartušek Vladimír, Velké Meziříčí
  • 5. Bednář Michal, Olší u Tišnova,
  • 6. Blaha Stanislav, Lavičky, (73)
  • 7. Bořilová Irena, Žďár n/S
  • 8. Bradáč Jiří, starosta Lavičky
  • 9. Burianová Milada, Velké Meziříčí
  • 10. Čech Jaroslav, Praha
  • 11. Černá Jiřina, Praha
  • 12. Drlíčková Anežka VM
  • 13. Dvořáková Marie, Ruda, z domu
  • 14. Filip Josef, Chomutov
  • 15. Hejlová Anežka, Lavičky
  • 16. Hejlová Jana, Lavičky
  • 17. Hladík Martin, Osová Bitýška
  • 18. Hoskovec Jan, Ledeč nad Sázavou
  • 19. Chrástová Lucie, Lavičky
  • 20. Janoušek Vít, Praha
  • 21. Jedličková Helena, Praha (78)
  • 22. Jelínková Ludmila, Přibyslav
  • 23. Khan Kamil, Ústí n/L
  • 24. Kolomazník František, Otročkov u Prostějova
  • 25. Kotačka Antonín, Svařenov u Velkého Meziříčí
  • 26. Koudelková Štěpánka, Deblín, z domu
  • 27. Král Josef Opava, Cáchy
  • 28. Krátká Hana, manželka
  • 29. Krátký Jiří, Lhotky
  • 30. Krátký Jiří, syn
  • 31. Kubíčková Gabriela, Valašské Klobouky
  • 32. Malec Josef, Lavičky
  • 33. Mašková Ivana, Deblín
  • 34. Mášková Věra, Praha
  • 35. Mejzlík Jan, Lavičky, (9)
  • 36. Mísař Jiří, Praha
  • 37. Mísař Kryštof, syn, Praha
  • 38. Mísařová Anna, manželka
  • 39. Mutl Josef, syn
  • 40. Mutlová Anna, Polná
  • 41. Nedělková Marta, Velká Losenice
  • 42. Nevěčný Karel, Praha, Cáchy
  • 43. Novák Dalibor Jihlava
  • 44. Novák Dalibor ml., syn (10)
  • 45. Nováková Dominika, dcera
  • 46. Nováková Šárka, dcera (12)
  • 47. Peňáz Jan, t.č. děkan Velké Meziříčí
  • 48. Poláček Bohumil, farář Vlká Bíteš
  • 49. Reichel František, Jílové u Prahy
  • 50. Rothbauer Miroslav Praha
  • 51. Řehořková Alice, Chomutov
  • 52. Řehořková Alžběta, dcera,
  • 53. Řehořková Annette, dcera
  • 54. Seknička Michal, Lavičky, strýc Lucie Ch. a Jana M
  • 55. Sojková Markéta, Deblín, z domu
  • 56. Strnadová Blanka, Velké Meziříčí
  • 57. Stupková Ludmila VM
  • 58. Svoboda Hynek, Žďár n/S
  • 59. Šustr Vojtěch, Nové Město na Mor (6), můj synovec
  • 60. Šustrová Marie, Nové Město na M, moje neteř
  • 61. Vaňousová Marcela, Česká Třebová
  • 62. Veselý Zdeněk, Čechtice
  • 63. Vidlák Ludvík, Pavlínov
  • 64. Voplakalová Marie, Praha (70)
  • 65. Votava Jan, vnuk, (12)
  • 66. Votavová Marie, Hor. Krupá u H. Brodu, babička Zadinových
  • 67. Zadina Jan, (9)
  • 68. Zadina Lukáš, (12)
  • 69. Zadina Petr
  • 70. Zadina Vojtěch (15)
  • 71. Zadinová Marie
  • 72. Zadinová Marie, máma
  • 73. Zadinová Veronika (9)
  • 74. Zemanová Jitka, Malé Meziříčí = Meziříčko, vnučka St. Blahy
  • 75. Žák František Chomutov, kameraman

 

 

Od pátku:

Doležalová Marie, Praha - po dvacáté, Gottfried Libor Praha, Konířová Hana Jihlava, Sedláková Anežka, Velké Meziříčí, Smejkalová Františka, V. Meziříčí, Valentová Marie, V. Meziříčí, Šustrová Ludmila, Nové Město na M, moje neteř, Miroslav Mejzlík, Lavičky,

Aspoň kousek s námi šli:

P. Tomáš Prnka, Křtiny, Václav Šustr a jeho dvouletý syn Michal, Marie Vavrouchová, Brno, Marie Janíčková, Tišnov, Jana Šťastová, Čebín,, David Kvasnica, Křoví, p. Šmerda, Osová Bitýška, Mgr. Slaný, Lipůvka, p. Čupr a deset dalších ze Svinošic, P. Jan Klíma, Bohdalice, P. Josef Maincl, Milonice,

Seznam poutníků v západním proudu 2009:

  • 76. X Adámek Filip, syn, Chomutov
  • 77. X Adámek Josef, Chomutov
  • 78. X Bareš Milan, Praha, fotograf
  • 79. X Bartušek Vladimír, Velké Meziříčí
  • 80. X Bednář Michal, Olší u Tišnova,
  • 81. X Blaha Stanislav, Lavičky, (73)
  • 82. X Bořilová Irena, Žďár n/S
  • 83. X Bradáč Jiří, starosta Lavičky
  • 84. X Burianová Milada, Velké Meziříčí
  • 85. X Čech Jaroslav, Praha
  • 86. X Černá Jiřina, Praha
  • 87. X Drlíčková Anežka VM
  • 88. X Dvořáková Marie, Ruda, z domu
  • 89. X Filip Josef, Chomutov
  • 90. X Hejlová Anežka, Lavičky
  • 91. X Hejlová Jana, Lavičky
  • 92. X Hladík Martin, Osová Bitýška
  • 93. X Hoskovec Jan, Ledeč nad Sázavou
  • 94. X Chrástová Lucie, Lavičky
  • 95. X Janoušek Vít, Praha
  • 96. X Jedličková Helena, Praha (78)
  • 97. X Jelínková Ludmila, Přibyslav
  • 98. X Khan Kamil, Ústí n/L
  • 99. X Kolomazník František, Otročkov u Prostějova
  • 100. X Kotačka Antonín, Svařenov u Velkého Meziříčí
  • 101. X Koudelková Štěpánka, Deblín, z domu
  • 102. X Král Josef Opava, Cáchy
  • 103. X Krátká Hana, manželka
  • 104. X Krátký Jiří, Lhotky
  • 105. X Krátký Jiří, syn
  • 106. X Kubíčková Gabriela, Valašské Klobouky
  • 107. X Malec Josef, Lavičky
  • 108. X Mašková Ivana, Deblín
  • 109. X Mášková Věra, Praha
  • 110. X Mejzlík Jan, Lavičky, (9)
  • 111. X Mísař Jiří, Praha
  • 112. X Mísař Kryštof, syn, Praha
  • 113. X Mísařová Anna, manželka
  • 114. X Mutl Josef, syn
  • 115. X Mutlová Anna, Polná
  • 116. X Nedělková Marta, Velká Losenice
  • 117. X Nevěčný Karel, Praha, Cáchy
  • 118. X Novák Dalibor Jihlava
  • 119. X Novák Dalibor ml., syn (10)
  • 120. X Nováková Dominika, dcera
  • 121. X Nováková Šárka, dcera (12)
  • 122. X Peňáz Jan, t.č. děkan Velké Meziříčí
  • 123. X Poláček Bohumil, farář Vlká Bíteš
  • 124. X Reichel František, Jílové u Prahy
  • 125. X Rothbauer Miroslav Praha
  • 126. X Řehořková Alice, Chomutov
  • 127. X Řehořková Alžběta, dcera,
  • 128. X Řehořková Annette, dcera
  • 129. X Seknička Michal, Lavičky, strýc Lucie Ch. a Jana M
  • 130. X Sojková Markéta, Deblín, z domu
  • 131. X Strnadová Blanka, Velké Meziříčí
  • 132. X Stupková Ludmila VM
  • 133. X Svoboda Hynek, Žďár n/S
  • 134. X Šustr Vojtěch, Nové Město na Mor (6), můj synovec
  • 135. X Šustrová Marie, Nové Město na M, moje neteř
  • 136. X Vaňousová Marcela, Česká Třebová
  • 137. X Veselý Zdeněk, Čechtice
  • 138. X Vidlák Ludvík, Pavlínov
  • 139. X Voplakalová Marie, Praha (70)
  • 140. X Votava Jan, vnuk, (12)
  • 141. X Votavová Marie, Hor. Krupá u H. Brodu, babička Zadinových
  • 142. X Zadina Jan, (9)
  • 143. X Zadina Lukáš, (12)
  • 144. X Zadina Petr
  • 145. X Zadina Vojtěch (15)
  • 146. X Zadinová Marie
  • 147. X Zadinová Marie, máma
  • 148. X Zadinová Veronika (9)
  • 149. X Žák František Chomutov, kameraman

 

 

Od pátku:

Doležalová Marie, Praha - po dvacáté, Gottfried Libor Praha, Konířová Hana Jihlava, Sedláková Anežka, Velké Meziříčí, Smejkalová Františka, V. Meziříčí, Valentová Marie, V. Meziříčí, Šustrová Ludmila, Nové Město na M, moje neteř, Miroslav Mejzlík, Lavičky,

Aspoň kousek s námi šli:

Vojtěch Králíček, P. Tomáš Prnka, Křtiny, Václav Šustr a jeho dvouletý syn Michal, Marie Vavrouchová, Brno, Marie Janíčková, Tišnov, Jana Šťastová, Čebín,, David Kvasnica, Křoví, p. Šmerda, Osová Bitýška, Mgr. Slaný, Lipůvka, p. Čupr a deset dalších ze Svinošic, P. Jan Klíma, Bohdalice, P. Josef Maincl, Milonice,

 

 

Pěší poutníci na Velehrad v západním proudu L.P. 2010

  • 1. Adámek Filip Chomutov až ze Křtin
  • 2. Adámek Josef Chomutov až ze Křtin
  • 3. Bártová Dagmar Lovosice až ze Křtin
  • 4. Bartušek Pavel Nová Zhoř
  • 5. Bartušková Marie Nová Zhoř
  • 6. Bednář Michal Olší u Tišnova
  • 7. Bednářová Anežka Olší u Tišnova
  • 8. Beránek Josef, Praha L.H. - Křtiny atd.
  • 9. Blaha Stanislav * 1935
  • 10. Bořilová Irena, Žďár n/S
  • 11. Brabec František, Velké Meziříčí
  • 12. Bradáč Jiří starosta Laviček
  • 13. Burianová Milada
  • 14. Cigánková Milada až ze Křtin
  • 15. Cigánkové kamarádka Marta až ze Křtin
  • 16. Černá Jiřina, Praha, L.H. - Křtiny atd.
  • 17. Černohorská Mária Lovosice až ze Křtin
  • 18. Černý Karel a Jitka, Praha, L.H. - Křtiny atd.
  • 19. Doležalová Marie, Praha L.H. - Křtiny atd.
  • 20. Drlíčková Anežka VM
  • 21. Dvořáková Marie, Ruda, z domu
  • 22. Fiala Tomáš
  • 23. Filip Josef Chomutov až ze Křtin
  • 24. Horká Marie, VM
  • 25. Hoskovec Jan - do Křtin
  • 26. Huková Jana Jihlava maminka až ze Křtin
  • 27. Huková Kateřina dcera až ze Křtin
  • 28. Huková Markéta dcera až ze Křtin
  • 29. Chemiová Alena (Ústí nad Labem) až ze Křtin
  • 30. Chlebovská Pavla, Praha,
  • 31. Jakušová Ludmila Praha L.H. - Křtiny atd.
  • 32. Jandásková Marie, Jihlava
  • 33. Jedličková Helena * 1930, Praha, L.H. - Křtiny atd.
  • 34. Kampas Filip syn
  • 35. Kampas Pavel otec
  • 36. Karásek Jan, Třebíč
  • 37. Kolomazník František, Otročkov u Prostějova, až z Tišnova
  • 38. Konířová Hana
  • 39. Kopřivová Monika
  • 40. Kotačka Antonín Svařenov u VM
  • 41. Kubíčková Anna
  • 42. Kubný Adam
  • 43. Kučera Ludvík až z Vranova
  • 44. Kujínková Jarmila. dcera
  • 45. Kujínková, Jana Pavlov
  • 46. Kvasničková Karolína Jihlava
  • 47. Litseva Kateřina Marie
  • 48. Magula David syn
  • 49. Magulová Jana - dcera
  • 50. Magulová Lucie - maminka Jedovnice
  • 51. Malec Josef
  • 52. Mašková Ivana MUDr, Deblín, z domu
  • 53. Mašková Jana dcera
  • 54. Mejzlík Jan synovec M. Sekničky
  • 55. Mísař Jiří
  • 56. Mutl Josef, syn,
  • 57. Mutlová Anna, Polná, maminka
  • 58. Nedělková Marta, Velká Losenice
  • 59. Nevěčný Karel
  • 60. Novák Dalibor otec
  • 61. Nováková Šárka dcera do Tišnova
  • 62. Pařízková Hana
  • 63. Pavlas Pavel - až ze Křtin
  • 64. Peňáz Jan P.
  • 65. Piskač František
  • 66. Plešingrová Klára Jihlava
  • 67. Poláček P. Bohumil
  • 68. Reichel František, Jílové u Prahy, L.H. - Křtiny atd.
  • 69. Rothbauer Miroslav Praha až ze Křtin
  • 70. Řehořek Milan MUDr. se k nám přidá v Milonicích
  • 71. Řehořek Milánek syn
  • 72. Řehořková Aneta,
  • 73. Řehořková Alice,
  • 74. Sedláková Anežka - až z Milonic
  • 75. Seknička Michal
  • 76. Schneider Václav, Praha L.H. - Křtiny atd.
  • 77. Smékalová Miroslava až z Vranova
  • 78. Sochor Jan
  • 79. Srostlík, Zbyněk až z Milonic na Velehrad
  • 80. Stejskalová Kristýna
  • 81. Stupková Lidka
  • 82. Šustr Jiří - doprovod
  • 83. Šustr Vojtěch syn, * 2002, Šustrová Marie máma 2 dny
  • 84. Šustrová Marie dcera,
  • 85. Tauscher Petr, Broumovsko
  • 86. Urban Antonín
  • 87. Urban František - 9 let, až ze Křtin
  • 88. Urbanová Šárka maminka až ze Křtin
  • 89. Vašíček Josef Lažánky u Blanska až ze Křtin
  • 90. Veselý Zdeněk, Čechtice, L.H. - VM atd.
  • 91. Vidlák Ludvík
  • 92. Voplakalová Marie, Praha, L.H. - Křtiny atd.
  • 93. Votava Jan (vnuk)
  • 94. Votavová Marie (babička)
  • 95. Vrátil Josef * 1931
  • 96. Zadina Jan
  • 97. Zadina Lukáš až ze Křtin
  • 98. Zadina Vojtěch
  • 99. Zadinová Marie (dcera p. Votavové)
  • 100. Zadinová Marie ml. až ze Křtin
  • 101. Zadinová Veronika
  • 102. Zeman Jiří Uhřínov
  • 103. Zeman Vladimír Velké Meziříčí
  • 104. Žáčková (Marcela z Berouna)
  • 105. P. Tomáš Kazaňski, pallotin, Jámy - středa

 

Komentáře:

přidej komentář

Dnes je 14. listopadu 2019

svátek má Sáva

Mons. Jan Peňáz, farář v Novém Veselí a dojíždějící duchovní správce Bohdalova,

59214 Nové Veselí, V Ulici 91

(telefon: 566 667 136

přenosný 736 52 92 21

 penaz.vmZAVINÁČseznam.cz

anebo také poutnik-janZAVINÁČseznam.cz - raději pište na oba, kdyby se jeden pokazil),

DÁVÁ VŠEM PRÁVO POUŽÍT COKOLI Z TĚCHTO STRÁNEK 

K DOBRÉMU ÚČELU