Přehled všech 19 poutí a plán té 20. (dá-li Pán Bůh) - Seznamy poutníků záp. proudu od r. 2011

31.08.2019 - pěší pouť na Velehrad

 

 

ŘAZENO PROTI PROUDU ČASU - ROK SPÁSY 2011 ÚPLNĚ DOLE

 

L. P. 2016:

Netín - Velké Meziříčí - Osová Bitýška- Tišnov - Křtiny - Milonice - Boršice

  1. Bednář Michal
  2. Bořilová Irena
  3. Doláková Daniela, ze Křtin
  4. Drlíčková Anežka
  5. Dvořáčková z Tišnova na Vranov
  6. Grošofová Zdeňka Tři Studně, část
  7. Grošov Adolf, část
  8. Halásková Anežka Meziříčko 
  9. Hladíková Marie Osová Bitýška
  10. Hladíkovi celá rodina (6) z O.B. do Tišnova
  11. Homolová Marie  někdy i s maminkou a sestrou
  12. Jašová Eva ml. , ze Křtin
  13. Jašová Eva, ze Křtin 
  14. Jašová Střížav u Jihlavy

15.  Kazdová Iva Zvole.

  1. Klíma Jan, ze Křtin
  2. Kolomazník František
  3. Koudelka Jan, Deblín, dovedl nás do Deblína  pak do Tišnova
  4. Kučerová
  5. Kujová Nikola Brno
  6. Langášková  Oldřiška  Moravany, ze Křtin
  7. Lédl Jindřich, Brno
  8. Magulová Monika, ze Křtin
  9. Mach Josef - starosta Os. Bitýšky  z O.B. do Tišnova
  10. Mašková Ivana MUDR - dovedla nás do Tišnova
  11. Mejzlíkovi Petr a Hana  do Tišnova
  12. Mísař Jiří
  13. Mráz Petr  Vys. Studnice
  14. Mutl Josef Polná

30.  Novák Dalibor Jihlava

  1. Novotná Marcela, ze Křtin
  2. Novotný Radim ze Křtin, ze Křtin
  3. Pazdera  Jan
  4. Pazderová Hana
  5. Peňáz Jan
  6. Poláček Bohumil
  7. Prchalová, Jana Brno Řečkovice

38.  Procházka Josef Tišnov

39.  Řehořek Milan Chomutov z Milonic

40.  Řehořek Milan ml. ze Křtin

41.  Řehořek Rajmund Chomutov z Tišnova

42.  Řehořková Alice Chomutov ze Křtin

  1. Řídká z Tišnova na Vranov
  2. Schneider Václav
  3. Schneiderová Anna
  4. Stejskal Dominik
  5. Stejskal Tomáš
  6. Stejskal Vojtěch
  7. Stejskalová Kristýna
  8. Šilhanová Barbora
  9. Šilhanová Jitka
  10. Šiman Pavel, ze Křtin
  11. Šustr Jiří
  12. Šustr Michal
  13. Šustr Václav
  14. Šustr Vojtěch, část
  15. Šustrová Lucie
  16. Šustrová Marie st.
  17. Švábová Hana
  18. Votavová Marie
  19. Zadinová Marie
  20. Zadinová Veronika
  21. Zeman Vladimír část
  22. Zemanová Dana

 

PĚŠKY 2015 v západním proudu z Netína a Velkého Meziříčí:

  1. Bednář Michal, z Tišnova
  2. Bořilová Irena
  3. Crháková Eva Tři Studně, vnučka
  4. Crháková Lucie Tři Studně, vnučka
  5. Doláková Daniela
  6. Doležalová Helena, ze Křtin
  7. Grošofová Zdeňka Tři Studně
  8. Halásková Anežka  Meziříčko
  9. Holečková Marie
  10. Homolová Marie
  11. Horká Marie
  12. Hradecký Josef
  13. Kazdová Iva Zvole.
  14. Kolomazník František
  15. Krátký Jiří, ze Křtin
  16. Lédl Jindřich, Brno
  17. Magula David, ze Křtin
  18. Magulová Jana, ze Křtin
  19. Magulová Monika, ze Křtin
  20. Mísař Jiří
  21. Mutl Josef Polná
  22. Novák Dalibor Jihlava
  23. Novotný Radim, ze Křtin
  24. Pazdera  Jan
  25. Pazderová Hana
  26. Peňáz Jan
  27. Prchalová Jana Brno Řečkovice
  28. Procházka Josef Tišnov
  29. Robičková Michaela, Brno
  30. Řehořek Milan Chomutov, ze Křtin
  31. Řehořek Milan ml. Chomutov
  32. Řehořek Rajmund Chomutov, ze Křtin
  33. Řehořková Alice Chomutov, ze Křtin
  34. Sádlík  Vladimír
  35. Schneider Václav
  36. Schneiderová Anna
  37. Schnitterová Markéta, Polná
  38. Stejskal Dominik
  39. Stejskal Vojtěch
  40. Stejskalová Kristýna
  41. Šilhanová Barbora
  42. Šustr Jiří
  43. Šustr Václav
  44. Šustr Vojtěch
  45. Šustrová Lucie
  46. Šustrová Marie
  47. Švábová Hana
  48. Tecl Martin
  49. Vandasová Anna ze Křtin je a z nich jde
  50. Votavová Marie
  51. Zadina Jan
  52. Zadina Lukáš
  53. Zadinová Marie, z Adamova
  54. Zadinová Veronika
  55. Zeman Jiří, ze Křtin
  56. Zemanová Dana

Do Tišnova a v závěru:

Hladíková Marie

Štrejbarová Marie, roz. Šustrová 

 

Seznam velehradských poutníků západního proudu L.P. 2014 při odchodu ze Křtin ve čtvrtek 20.8.

* = začali na Levém Hradci, etapově došli na Moravu

  • 1. Adámek Josef Chomutov*
  • 2. Bláha Vít Praha*
  • 3. Bořilová Irena, Žďár
  • 4. Černá Jiřina*
  • 5. Černá Jitka Praha*
  • 6. Černý Karel, Praha, *
  • 7. Doláková Křižanov
  • 8. Drlíčková Anežka Vel. Meziříčí
  • 9. Dvořáková Marie Ruda 110
  • 10. Filip Josef Chomutov, *
  • 11. Grošof Adolf Tři Studně
  • 12. Hladíková Marie, Osová Bítýška
  • 13. Holečková Praha
  • 14. Holub Jiří Praha*
  • 15. Horský Jiří, Kladno*
  • 16. Hradský z Tišnova
  • 17.Jandík Jan - Nové Město nad Metují, zTišnova
  • 18.Jandíková Lenka zTišnova
  • 19. Jedličková Helena, Praha 1930, *
  • 20. Kalinová, Bednáreček u Počátek *
  • 21. Kazdová Iva, Zvole nad Pernštejnem
  • 22. Kolomazník František *
  • 23. Krátká Hana, máma
  • 24. Krátká Pavlína,
  • 25. Krátký Jan
  • 26. Krátký Jiří st. Lhotky
  • 27.Kudláčková Marie Krásněves
  • 28. Magulová Jana Křtiny
  • 29.Marek Josef VB, z T.
  • 30. Marešová Jana Praha*
  • 31.Marková Iveta Velká Bíteš, zTišnova
  • 32. Mísař Jiří, Praha
  • 33. Mísařová Anna Jiří, Praha
  • 34. Muster Vít, Veselý až zMilonic
  • 35. Mutl Josef, Polná
  • 36. Mutlová Anna, Polná
  • 37. Novák Dalibor zJihlavy*
  • 38. Novotný Radim, Ostopovice, ze Křtin
  • 39. Pazdera Jan zKřižanova
  • 40. Pazderová Hana z Křižanova
  • 41. Peňáz Mons. Jan, Křtiny
  • 42. Poláček P. Bohumil, V. Bíteš
  • 43.Poulová Monika Radostín
  • 44. Procházka Josef Lomnička u Tišnova
  • 45. Reichel František, Jílové u Prahy, *
  • 46. Řehořek Milan ml. Chomutov, vnuk Rajmunda
  • 47. Řehořek Milan st.až z Kozlan
  • 48. Řehořek Raimund Chomutov
  • 49. Řehořková Alice Chomutov
  • 50. Sádlík Vladimír, Kuřim a okolí
  • 51. Schneider Václav Praha *
  • 52. Schneiderová, r. Holečková Praha *
  • 53. Stejskal Vojtěch Rozsochatec
  • 54. Stejskalová Kristýna, Rozsochatec
  • 55. Šilhanová Velká Bíteš, dcera
  • 56. Šilhanová Velká Bíteš, máma
  • 57. Šustr Jiří NM nM
  • 58. Šustr Michal, syn Václava
  • 59. Šustr Václav NMnM, syn Jiřího a Marie
  • 60. Šustr Vojtěch NM nM, syn Jiřího a Marie
  • 61. Šustrová Lucie, nejml
  • 62. Šustrová Marie ml. NM nM
  • 63.Šustrová Marie st NMnM
  • 64.Švábová Hana, M, Knínice
  • 65.Tecl Martin Rozsochatec
  • 66.Vandasová Anna Křtiny
  • 67.Vandasová Kristýna Křtiny
  • 68.Voplakalová Marie, Praha, *
  • 69.Votavová Marie Rozsochatec a okolí
  • 70.Zadina Jan Rozsochatec a okolí
  • 71.Zadinová Marie roz. Votavová
  • 72.Zadinová Veronika Rozsochatec a okolí
  • 73. Zdeněk z Čechtic u Vlašimi* až z Milonic
  • 74. Zemanová Závist

 

 

Seznam velehradských poutníků západního proudu L.P. 2013 při odchodu ze Křtin ve čtvrtek 21.8.

* = začali na Levém Hradci, etapově došli do Tišnova, odtud společně

  • 1. Adámek Josef Chomutov*
  • 2. Balážová Anna, Rozsochatec
  • 3. Beránek Josef, Praha*
  • 4. Bláha Vít Praha*
  • 5. Bořilová Irena, Žďár
  • 6. Černá Jiřina*
  • 7. Černá Jitka Praha*
  • 8. Černý Karel, Praha, *
  • 9. Češka František*
  • 10. Doležalová Helena, Pavlov
  • 11. Drlíčková Anežka Vel. Meziříčí
  • 12. Dvořáková Marie Ruda 110
  • 13. Dvořáková Růžena Ostrov n.Oslavou
  • 14. Filip Josef Chomutov, *
  • 15. Frodl Jakub Brno, ze Křtin
  • 16. Hladíková Marie, Osová Bítýška
  • 17. Holub Jiří Praha*
  • 18. Horká Marie V. Meziříčí, ze Křtin
  • 19. Horský Jiří, Kladno*
  • 20. Hoskovec Jan Ledeč
  • 21. Janečková Dagmar Ledeč
  • 22. Jedličková Helena, Praha 1930, *
  • 23. Kalinová, Bednáreček u Počátek
  • 24. Karmazinová Olga,Tišnov
  • 25. Kazdová Iva, Zvole nad Pernštejnem
  • 26. Kolomazník František *
  • 27. Konířová Hana zJihlavy*
  • 28. Kotačka Antonín
  • 29. Krátká Hana, máma
  • 30. Krátká Pavlína,
  • 31. Krátký Jan
  • 32. Krátký Jiří ml
  • 33. Krátký Jiří st. Lhotky
  • 34. Kučerová Věra z Rozsochatec
  • 35. Magula David, Křtiny, ze Křtin
  • 36. Magulová Jana Křtiny
  • 37. Marešová Jana Praha*
  • 38. Mejzlík Jan Lavičky
  • 39. Mísař Jiří, Praha
  • 40. Mutl Josef, Polná
  • 41. Mutlová Anna, Polná
  • 42. Novák Dalibor zJihlavy*
  • 43. Nováková Šárka, Jihlava
  • 44. Novotný Pavel, Vranov u Brna
  • 45. Novotný Radim, Ostopovice, ze Křtin
  • 46. Pazdera Jan zKřižanova
  • 47. Pazderová Hana z Křižanova
  • 48. Peňáz Mons. Jan, Křtiny
  • 49. Poláček P. Bohumil, V. Bíteš
  • 50. Procházka Josef Lomnička u Tišnova
  • 51. Průša Vladimír, Praha*
  • 52. Reichel František, Jílové u Prahy, *
  • 53. Řehořek Milan Chomutov
  • 54. Řehořek Milan st.až z Milonic
  • 55. Řehořek Raimund Chomutov
  • 56. Řehořková Alice Chomutov
  • 57. Řehořková Alice maminka Chomutov
  • 58. Řehořková Anette Chomutov
  • 59. Sádlík Vladimír, Kuřim a okolí
  • 60. Seknička Michal jáhen
  • 61. Stejskalová Kristýna, Rozsochatec
  • 62. Šipr Dominik Vavřinec, Praha
  • 63. Šustr Jiří NM nM
  • 64. Šustr Vojtěch NM nM
  • 65. Šustrová Marie ml NMnM
  • 66. Šustrová Marie ml. NM nM
  • 67. Švarc Adolf, Praha
  • 68. Trodler Miloš, táta, Radňovice, ze Křtin
  • 69. Trodler David, Radňovice, ze Křtin
  • 70. Trodler Josef, Radňovice, ze Křtin
  • 71. Trodlerová Lenka, Radňovice, ze Křtin
  • 72. Veselá Marie zJihlavy
  • 73. Veselý Zdeněk zČechtic u Vlašimi*
  • 74. Voplakalová Marie, Praha, *
  • 75. Votavová Marie Rozsochatec a okolí
  • 76. Vrátil Josef Třešť, 1931
  • 77. Zadina Jan Rozsochatec a okolí
  • 78. Zadinová Veronika Rozsochatec a okolí

 


 

Západní proud ve Křtinách 22.8.2012

  • 1. Bednář Michal, Olší
  • 2. Blaha Stanislav, Lavičky *1935
  • 3. Bořilová Irena, Žďár
  • 4. Cigánková Milada Praha
  • 5. Doláková Daniela, Křižanov
  • 6. Doležalová Helena Pavlov
  • 7. Drlíčková Anežka VM
  • 8. Fiala Tomáš, Chotěbořsko
  • 9. Homolová maminka, Kochánov
  • 10.Homolová Maruška 9 let
  • 11.Horká Marie VM
  • 12.Hradský Josef, Kuřim a okolí
  • 13.Kotačka Antonín, Svařenov u VM * 1939
  • 14.Krátká Hana, Lhotky,
  • 15.Krátká Pavla, Lhotky,
  • 16.Krátký Jan, Lhotky
  • 17.Krátký Jiří ml., Lhotky, z VM
  • 18.Krátký Jiří, Lhotky, zVM
  • 19.Langášková Oldřiška, Brno
  • 20.Malec Josef, Lavičky
  • 21.Mašková Ivana MUDr, Deblín
  • 22.Mísař Jiří, Praha
  • 23.Motyčka Miloš, Měřín
  • 24.Mutl Josef, syn, Polná
  • 25.Mutlová Anna, Polná
  • 26.Novotný Radim, Brno a okolí
  • 27.P. Jan Peňáz, Křtiny
  • 28.P. Lacina Pavel, Milonice
  • 29.Pazdera Jan Křižanov
  • 30.Pazderová Hana Křižanov
  • 31.Phamová Lucie, Stř. Čechy
  • 32.Procházka Josef, Tišnov
  • 33.Sádlík Vladimír, Kuřim a okolí
  • 34.Stejskalová Kristýna, Chotěbořsko
  • 35.Špačková Eva, Praha
  • 36.Šplíchal Václav, Litomyšlsko
  • 37.Šustr Jiří - vozidlo, N.M.n.M.
  • 38.Šustr Vojtěch, N.M.n.M.
  • 39.Šustrová Marie ml., N.M.n.M.
  • 40.Vandasová Kristýna, Křtiny
  • 41.Votava Jan, Chotěbořsko
  • 42.Votavová Marie, Chotěbořsko
  • 43.Vrátil Josef *1931, Třešť
  • 44.Zadina Jan, Chotěbořsko
  • 45.Zadina Lukáš, Chotěbořsko
  • 46.Zadina Vojtěch, Chotěbořsko
  • 47.Zadinová Veronika, Chotěbořsko
  • 48.Zeman Jiří, Uhřínov
  • 49.Zeman Vladimír, VM

Poutníci na Velehrad srpen 2011

  • 1. Adámek Josef Chomutov
  • 2. Bartošová Kamila Liberec
  • 3. Bednář Michal, Olší u T, zTišnova
  • 4. Beránek Josef, Praha
  • 5. Bláha Vít Praha
  • 6. Bořilová Irena, Žďár
  • 7. Bradáč Jiří - Lavičky
  • 8. Bradáč Luboš zLaviček
  • 9. Bradáč Pavel - Lavičky
  • 10. Burianová Milada
  • 11. Černá Jitka Praha
  • 12. Černý Karel, Praha,
  • 13. Doležalová Helena, Pavlov
  • 14. Doležalová Marie, Praha
  • 15. Drlíčková Anežka
  • 16. Dvořáková Růženka, Ostrov
  • 17. Fiala Jan Dol. Krupá
  • 18. Fiala Tomáš Dol. Krupá
  • 19. Filip Josef
  • 20. Gottfried Libor
  • 21. Havlíčková Lenka Svařenov
  • 22. Hejl, Jan Lavičky,
  • 23. Hejlová Anežka Lavičky
  • 24. Hladíková Marie, Os.Bít.,
  • 25. Horká Marie, VM, zVM
  • 26. Horský Jiří Kladno
  • 27. Jandásková Marie Jihlava
  • 28. Jedličková Helena * 1930,
  • 29. Kampas Filip
  • 30. Kampas Pavel Lavičky
  • 31. Karásek Jan, Třebíč,
  • 32. Kolomazník František,
  • 33. Konířová Hana
  • 34. Kotačka Antonín
  • 35. Krátká Hana, Lhotky,
  • 36. Krátká Pavla, Lhotky,
  • 37. Krátký Jiří ml., Lhotky, z VM
  • 38. Krátký Jiří, Lhotky, zVM
  • 39. Kubný Adam
  • 40. Kujínková Jana, Pavlov
  • 41. Malec Josef
  • 42. Matlovičová Dana Praha
  • 43. Mejzlík Jan
  • 44. Mísař Jiří
  • 45. Mísařová Anna
  • 46. Mutl Josef, syn,
  • 47. Mutlová Anna, Polná,
  • 48. Nevěčný Karel
  • 49. Novák Dalibor
  • 50. Nováková Šárka
  • 51. Peňáz Jan
  • 52. Plešingrová Klára Vílanec
  • 53. Procházka Jiří Polná
  • 54. Procházka Josef Lomnička u Tišnova
  • 55. Reichel František
  • 56. Řehořek Milan část
  • 57. Řehořek Milan ml.
  • 58. Řehořková Alice
  • 59. Řehořková Alice ml.
  • 60. Řehořková Anette
  • 61. Seknička Michal
  • 62. Schneider Václav Praha
  • 63. Skřivanová Barbora, ze Křtin
  • 64. Skřivanová Veronika, ze Křtin
  • 65. Stejskalová Kristýna,
  • 66. Šustr Jiří (Václav) -vozidlo
  • 67. Šustr Vojtěch
  • 68. Šustrová Marie ml.
  • 69. Šustrová Marie st, NM nM,
  • 70. Vágner Martin Rozsochatec
  • 71. Veselá Marie
  • 72. Veselý Zdeněk zČechtic u Vlašimi, z domu
  • 73. Vidlák Ludvík - Pavlínov
  • 74. Voplakalová Marie, Praha,
  • 75. Votava Jan z domu
  • 76. Votavová Marie Hor. Krupá
  • 77. Zadina Jan Rozsochatec
  • 78. Zadina Lukáš
  • 79. Zadina Petr
  • 80. Zadinová Marie zTišnova
  • 81. Zadinová Veronika,
  • 82. Zeman Jiří Uhřínov
  • 83. Zeman Vladimír
  • 84. Zouhar Petr Senetářov

 

 

     

    Komentáře:

    přidej komentář

    Dnes je 20. zaří 2019

    svátek má Oleg

    Mons. Jan Peňáz, farář v Novém Veselí a dojíždějící duchovní správce Bohdalova,

    59214 Nové Veselí, V Ulici 91

    (telefon: 566 667 136

    přenosný 736 52 92 21

     penaz.vmZAVINÁČseznam.cz

    anebo také poutnik-janZAVINÁČseznam.cz - raději pište na oba, kdyby se jeden pokazil),

    DÁVÁ VŠEM PRÁVO POUŽÍT COKOLI Z TĚCHTO STRÁNEK 

    K DOBRÉMU ÚČELU