SPOLEČENSTVÍ CYRILOMETODĚJSKÝCH POUTNÍKŮ - Nositelé velkého dřevěného kříže k 31.8.2019

31.08.2019 - pěší pouť na Velehrad

Matrika členů SPOLEČENSTVÍ CM POUTNÍKŮ k 31.8.2019

Vstoupit mohou všichni, kdo přišli na Velehrad třikrát pěšky a šli nejméně dva dny. Mají právo nosit velký dřevěný cyrilometodějský kříž. (Tento kříž je dvojitý, odborně nazývaný patriarší, je také ve znaku Slovenska, Maďarska a Lotrinska. Jeho horní břevno vzniklo z tabulky, na které bylo při Ježíšově ukřižování napsáno INRI - Ježíš Nazaretský král židovský.) Malý dřevěný obdrží každý účastník hned na začátku pouti.

TĚM, KDO DOJDOU NA VELEHRAD ZA JEDEN DEN, SE VŠE NÁSOBÍ DVAKRÁT.

Nositelé velkého dřevěného kříže zapsaní na Velehradě 23. srpna 2003

  • 1. P. Jindřich Bartoš, Znojmo
  • 2. P. Marek Dunda, Vranov n/D
  • 3. P. Jan Peňáz, Velké Meziříčí
  • 4. jáhen Ladislav Kinc, Prosetín u Bystřice n/P
  • 5. P. Pavel Habrovec, Radešínská Svratka
  • 6. jáhen František Řezníček, Lančov
  • 7. P. Pavel Sobotka, Přímětice
  • 8. P. Josef Maincl, Milonice
  • 9. Petr Badošek, Znojmo
  • 10. Martin Bílek, Veselí nad Moravou
  • 11. Jitka Hlaváčová, Veselí nad Moravou
  • 12. František Olejník, Veselí nad Moravou
  • 13. Markéta Juřenová, provd. Tobolová, Veselí nad Moravou
  • 14. Ludmila Čadková, Olešnice na Moravě
  • 15. Jiřina Černá, Praha
  • 16. Helena Jedličková, Praha
  • 17. Uršula Janků, Praha
  • 18. Marie Doležalová, Praha
  • 19. Libor Gottfried, Praha
  • 20. Marie Mokrá, Měřín ....
  • 21. Tomáš Vaněk, Ctidružice
  • 22. Marie Stupková, Velké Meziříčí
  • 23. Marie Krejčí, Suchohrdly
  • 24. Miroslav Šebela, Přímětice
  • 25. Marie Ježová, Štěpánov nad Svratkou
  • 26. Stanislava Ščotková, Štítary
  • 27. Josef Durák, Znojmo
  • 28. Vladimír Bartušek, Velké Meziříčí
  • 29. Marta Němcová, Štěpánov nad Svratkou
  • 30. Drahomíra Vaňharová, Znojmo
  • 31. Alena Hlaváčová, Znojmo
  • 32. Marie Nováková, Přímětice
  • 33. Anna Mutlová, Polná
  • 34. Pavla Venutová, Hostěradice
  • 35. Antonín Pop, Lančov
  • 36. Radek Svoboda, Přímětice
  • 37. Marie Svobodová, Přímětice
  • 38. Jana Svobodová, Přímětice
  • 39. Marie Svobodová, Přímětice
  • 40. Hana Čermáková, Lavičky
  • 41. Michal Seknička, Lavičky
  • 42. Petr Bradáč, Nivnice
  • 43. Jan Hoskovec, Ledeč nad Sázavou
  • 44. Pavel Lukeš, Šumná
  • 45. Ondřej Ondráček, Znojmo
  • 46. Michaela Švancarová, Přímětice
  • 47. Milada Burianová, Velké Meziříčí
  • 48. Stanislav Blaha, Lavičky
  • 49. Eva Macková, Týn nad Vltavou
  • 50. Magdalena Juráková, Hnanice
  • 51. Vít Janoušek, Praha
  • 52. Anežka Salátová, Plenkovice
  • 53. Antonín Kotačka, Svařenov
  • 54. Jana Brabcová, Zadní Zhořec
  • 55. Pavel Adamec, Olešnice na Moravě
  • 56. Kateřina Chalupová, Kochánov
  • 57. Lenka Chalupová, Kochánov
  • 58. Libor Pěček, Nové Město na Moravě
  • 59. Anežka Drlíčková, Velké Meziříčí
  • 60. Helena Novotná, Nové Město na Moravě
  • 61. Josef Václav Horký, Vlčatín .........
  • 62. Eva Zdarsová, Ivančice
  • 63. Martin Hudcovič, Mutěnice
  • 64. Tomáš Miklík, Mutěnice
  • 65. Nikola Stehlíková, Němčany
  • 66. Marek Adamec, Olešnice na Moravě
  • 67. Vojtěch Kinc, Prosetín u Bystřice n/P
  • 68. Zdislava Kincová, Prosetín u Bystřice n/P
  • 69. Eva Kincová, Prosetín u Bystřice n/P
  • 70. Ludmila Šustrová, Nové Město na Moravě
  • 71. Anna Janů ml., Hlinné
  • 72. Ludmila Stupková, Velké Meziříčí
  • 73. Anežka Sedláková, Velké Meziříčí
  • 74. Marie Valentová, Velké Meziříčí
  • 75. Tomáš Helebrand, Znojmo
  • 76. Václav Šustr, Nové Město na Moravě
  • 77. Michal Budař, Ostrožská Lhota
  • 78. Markéta Voříšková, Oslnovice
  • 79. Dalibor Novák, Jihlava
  • 80. Jiří Zeman, Uhřínov

Zapsaní na Velehradě 21. srpna 2004

  • 81. Jiří Straka, Přímětice Ručitel(ka): Svobodová (37-39)
  • 82. Pavla Kebrlová, Veselí nad Moravou Tobolová (13)
  • 83. Magdalena Bajerová, Štítary Svobodová (37-39)
  • 84. Miroslav Struhař, Starý Petřín Svobodová (37-39)
  • 85. Zdeňka Šiborová, Moravec Svobodová (37-39)
  • 86. Michal Cvingráf, Dobronice Hudcovič (63)
  • 87. Veronika Bystřická, Veselí nad Moravou Tobolová (13)
  • 88. Karel Rajecký, Veselí nad Moravou Tobolová (13)
  • 89. Petra Juřenová, Veselí nad Moravou Tobolová (13)
  • 90. Šárka Bocianová, Třebíč Svobodová (37-39)
  • 91. Petra Vaňková, Zlín Ščotková(26)
  • 92. František Zajíček, Brno Peňáz (3)
  • 93. Blanka Strnadová, Velké Meziříčí Peňáz (3)
  • 94. Ludmila Bočková, Přímětice Svobodová (37-39)
  • 95. Jana Korábková, Dalečín Kinc (4)
  • 96. Jarmila Sklenská, Ivančice Bartoš (1)
  • 97. Rudolf Sklenský, Ivančice Bartoš (1)
  • 98. Milada Cigánková, Praha Peňáz (3)
  • 99. Jan Novotný, Olešnice na Moravě Kinc (4)
  • 100. Marie Adamcová, Olešnice na Moravě Kinc (4)
  • 101. Markéta Adamcová, Olešnice na Moravě Kinc (4)
  • 102. Karel Adamec, Olešnice na Moravě Kinc (4)
  • 103. Vojtěch Novotný, Olešnice na Moravě Kinc (4)
  • 104. Veronika Cahová, Citonice Švancarová (46)
  • 105. Táňa Dohnalová, Štítary Bajerová (83)
  • 106. Marie Dvořáková, Ruda Novotná (60)
  • 107. Renata Tumpachová, Trstěnice Brabcová (54)
  • 108. Hana Vlčková, Horní Dunajovice Brabcová (54)
  • 109. Marie Vyhnálková, Horní Dunajovice Brabcová (54)
  • 110. Pavel Julinek, Velké Pavlovice Brabcová 54)
  • 111. Jiří Filip, Znojmo Struhař (84)
  • 112. Václav Fojtík, Valašské Meziříčí Struhař (84)
  • 113. Ondřej Svoboda, Němčičky u Hustopečí Julinek (110)
  • 114. Jitka Svobodová, Němčičky u Hustopečí Julinek (110)
  • 115. Pavel Vajdík, Veselí nad Moravou Juřenová (89)
  • 116. P. Václav Vrba, Veselí nad Moravou Peňáz (3)
  • 117. Marie Šustrová, Nové Město na Moravě Peňáz (3)
  • 118. Marie Magdalena Beránková, Polná Peňáz (3)
  • 119. Jiří Krátký, Valeč u Hrotovic Filip (111)
  • 120. Marie Juráková, Hnanice Bajerová (83)
  • 121. Anna Juráková, Hnanice Bajerová (poslední zápis z 21.8.04)

Zapsaní na Velehradě 27. srpna 2005

(kříže od č. 124 do č. 156 včetně předával arcibiskup Jan Graubner)

  • 122. Helena Jedličková, Praha, bis (poprvé pod č. 16) Ručitel(ka): Peňáz (3)
  • 123. Věra Mášková, Praha Peňáz (3)
  • 124. Marie Ondráčková, Veselí nad M. Juřenová Petra (89)
  • 125. Magdalena Matušková, Veselí nad M. Juřenová Petra (89)
  • 126. Věra Vítková, Řečice P. Habrovec (5)
  • 127. Jan Král, Bystré u Poličky Durák (27)
  • 128. Ivana Mašková, Deblín Burianová (47)
  • 129. Františka Smejkalová, Velké Meziříčí Sedláková (73)
  • 130. Ludmila Sekničková, Lavičky Seknička (41)
  • 131. Veronika Rundová, Smilkov Bajerová (83)
  • 132. Michaela Svobodová, Tis u Chotěboře Bajerová (83)
  • 133. Zdeněk Struhař, Starý Petřín Fojtík (112)
  • 134. Terezie Novotná, Olešnice na Mor. Novotný Jan (99)
  • 135. Josef Mutl ml., Polná Mutlová (33)
  • 136. Miroslav Musil, Šumná Krátký (119)
  • 137. Dana Tichá, Brno Doležalová (18)
  • 138. Věra Srostlíková, Litenčice P. Josef Maincl (8)
  • 139. Miroslav Janů, Hlinné Janů Anna (71)
  • 140. Jan Šujan, Slavkov u Brna Novotný Jan (99)
  • 141. Dominik Filip, Znojmo Fojtík (112)
  • 142. Hana Ondráčková, Praha Peňáz (3)
  • 143. Václav Raška, Hnanice Lukeš (44)
  • 144. Dominika Nováková, Jihlava Novák (79)
  • 145. Josef Filip, Chomutov Novák (79)
  • 146. Petr Pokorný, Přímětice Lukeš (44)
  • 147. Jana Tomášková, Němčičky Bajerová (83)
  • 148. Lubomír Müller, Ostrava Peňáz (3)
  • 149. Marie Müllerová, Ostrava Peňáz (3)
  • 150. Ludmila Jelínková, Sirákov Dvořáková (106)
  • 151. Vojtěch Králíček, Netín Bartušek (28)
  • 152. Veronika Stehlíková, Němčany Peňáz (3)
  • 153. P. Milan Vavro, Slavkov u Brna Peňáz (3)
  • 154. Ludmila Weissová, Lechovice u Znojma Fojtík (112)
  • 155. Anežka Weissová, Lechovice u Znojma Dunda (2)
  • 156. Ondřej Zeman, Uhřínov Zeman Jiří (80)
  • 157. Jana Holemářová, Hlinné Šustrová L. (70)
  • 158. Jan Chrást, Bobrová Šustrová L. poslední zápis r. 2005

Zapsaní na Velehradě 26. srpna 2006

  • 159. Lukáš Müller, Brno Ručitel(ka): František Zajíček (92)
  • 160. Marie Drobná, Sebranice Veronika Rundová (131)
  • 161. Ludmila Drobná, Sebranice Marie Drobná (160)
  • 162. Josef Malík, Věteřov František Zajíček (92)
  • 163. Josef Pavela, Vykáň (N. Jičín) František Reichel (1 s)
  • 164. Jan Pečený, Praha František Reichel (1 s)
  • 165. Marie Topolovská, Havl. Brod Věra Vítková (126)
  • 166. Radek Janů, Hlinné Jan Peňáz (3)
  • 167. Anna Svobodová, Němčičky Jitka Svobodová (114)
  • 168. Lucie Chrástová, Lavičky Michal Seknička (41)
  • 169. Vojtěch Kunc, Věžnice u H.Br. Marie M. Beránková (118)
  • 170. Anette Řehořková, Chomutov Dominika Nováková (144)
  • 171. Šárka Nováková, Jihlava Dominika Nováková (144)
  • 172. Josef Vrána, Vítonice u Znojma Jindřich Bartoš (1)
  • 173. Alžběta Řehořková, Chomutov Dominika Nováková (144)
  • 174. Marie Jenovéfa Kučerová, Praha Magdalena Bajerová (83)
  • 175. Radek Milfait, Jámy Libor Pěček (58)
  • 176. Ondřej Weiss, Lechovice Jiří Filip (111)
  • 177. Dana Sochorová, Znojmo Jiří Filip (111)
  • 178. Iva Štarhová, Zubří u N. Města n.Mor. Libor Pěček (58)
  • 179. Zbyněk Srostlík, Litenčice Věra Srostlíková (138)
  • 180. Zdeněk Bartušek, Stálky u Zn. Veronika Cahová (104)
  • 181. Josef Bach, Mikulovice Marie Svobodová (37)
  • 182. Marie Müllerová, Nedakonice Marek Dunda (2)
  • 183. Jiřina Ščotková, Lidečko S M Luisa Ščotková (26)
  • 184. Pavel Mašek, Znojmo Václav Fojtík (112)
  • 185. Vojtěch Novák, Přímětice Václav Fojtík (112)
  • 186. Jan Novotný, Olešnice na Mor. Jan Novotný, syn (99)
  • 187. Vladimír Jindra, Zvole n. Pernšt. Ladislav Kinc (4)
  • 188. Marek Burian, Blažkov Vladimír Jindra (187)
  • 189. Marta Halvová, Hartmanice u Bystrého Marta Halvová (189)
  • 190. Zdeňka Hrouzková, Němčany Stehlíková (152)
  • 191. Marie Kučerová, Slavkov u Brna Zdeňka Hrouzková (190)
  • 192. Petra Kučerová, Slavkov u Brna Marie Kučerová (191)
  • 193. Dana Terezie Křivánková, Štítary Jindřich Bartoš (1)
  • 194. P. Jaromír Stehlík, Pacov (vč poutě do MZ) Marek Dunda (2)
  • 195. František Brabec, Velké Meziříčí Jan Peňáz (3)
  • 196. Marie Votavová, Hor. Krupá u H. Br. (MZ) Jan Peňáz (3)
  • 197. Jiří Zeman mladší, Uhřínov Ondřej Zeman (156) (poslední)

Zapsaní na Velehradě v kapli Cyrilce 25. srpna 2007

  • 198. Eliška Brychtová, Luka nad Jihlavou Ručitel(ka): M. M. Beránková (118)
  • 199. Marie Faltusová, Dolní Heřmanice P. Peňáz (3)
  • 200. S. Milada Mertová, P. Peňáz (3)
  • 201. Miroslav Mejzlík, Lavičky Michal Seknička (41)
  • 202. Denisa Kracíková, S. Milada Mertová (200)
  • 203. Alena Šillerová, Marta Němcová (29)
  • 204. Ludmila Boháčová, Alena Šillerová (203)
  • 205. Tomáš Nečas, Jan Janů (206)
  • 206. Jan Janů, Tomáš Nečas (205)
  • 207. Eva Burianová, Vladimír Jindra (187)
  • 208. Marie Štefaniková, Marek Burian (188)
  • 209. Ludmila Oujeská, Věra Vítková (126)
  • 210. Jaroslava Burianová, Marek Burian (188)
  • 211. Jan Boček, Ludmila Bočková (94)
  • 212. Marie Fuksová, Libor Pěček (58)
  • 213. Markéta Bílková, P....... nebo D....... ( )
  • 214. Alena Prachařová, P...... nebo D....... ( )
  • 215. Marie Sojková, Deblín, Ivana Mašková (128)
  • 216. Jiří Krátký, Lhotky Hana Krátká (217)
  • 217. Hana Krátká, Lhotky Jiří Krátký (216)
  • 218. Irena Brožová, Anežka Salátová (52)
  • 219. Eva Rojíková, B.............. ( )
  • 220. Milan Baroš, Praha P. Jan Peňáz (3)
  • 221. Vojtěch Zadina, Horní Krupá Marie Votavová (196)
  • 222. S. M.Josefa Jarošová, Marie Votavová (196)
  • 223. Petr Zadina, Rozsochatec Řehořková Anette (170)
  • 224. Jaroslav Čech, Praha Josef Filip, (145)
  • 225. Jitka Cibulková, Vyškov P. Peňáz (3)
  • 226. Ludmila Jelínková, Přibyslav P. Peňáz (3)
  • 227. Irena Bořilová, Žďár nad Sázavou P. Peňáz (3)
  • 228. Milada Rousková, Stehlíková (65 nebo 152)
  • 229. Josef Vlach, Michal Seknička (41)
  • 230. Dalibor Novák ml., Jihlava Dalibor Novák st. (79)
  • 231. Josef Beránek, Praha Zdeněk Veselý (232)
  • 232. Zdeněk Veselý, Čechtice Josef Beránek (231)
  • 233. Veronika Nečasová, Vít Janoušek (51)
  • 234. Jana Vaňková, Marie Svobodová (37, 39)
  • 235. Romana Maršálková, Ladislav Kinc (4)
  • 236. Karel Smejkal, Ladislav Kinc (4)
  • 237. S. Gregorie Erlebach, Slavkov u Br. Marie Kučerová (191)
  • 238. Veronika Matějková, R. Tumpachová (107)
  • 239. Tereza Čechová, Václav Raška (143)
  • 240. Lucie Křížová, Kučerová (174 nebo 191 nebo 192)
  • 241. Jana Piglová, Jana Svobodová (38)
  • 242. Vojtěch Weiss, Vojtěch Novotný (103)
  • 243. Tereza Trachtulcová, Michal Budař (77)
  • 244. Jana Pálková, Brno Vaňková Petra (91)
  • 245. Jana Honsů, Pavel Lukeš (44)
  • 246. Jiří Majer, Pavel Lukeš (44)
  • 247. Dagmar Svobodová, Pavel Lukeš (44)
  • 248. Veronika Spurná, Veronika Cahová (104)
  • 249. Martin Hanáček, Michal Budař (77)
  • 250. Jiří Stanislav, Marek Dunda (2) - posl. zápis v roce 2007, v němž zapisovatelky nezapsaly bydliště nového člena ani pořadové číslo jeho ručitele, A RUČITELKY SE PODEPSALY ŠPATNĚ, JEN PŘÍJMENÍM, takže spousta nečitelných podpisů zůstává nerozluštěna. PROSÍM O POMOC V DOPLNĚNÍ BYDLIŠTÍ A KŘESTNÍCH JMEN RUČITELEK. DÍKY. matrikář SCMP

Zapsaní na Velehradě 23. srpna 2008

  • 251. František Beníček, Uherský Brod, ručitel Radomír Beníček,
  • 252. Jan Mejzlík Lavičky, ručitel Michal Seknička (8)
  • 253. Marie Zadinová, Rozsochatec, Marie Votavová (196)
  • 254. Lukáš Zadina, Rozsochatec, Petr Zadina (223)
  • 255. Jan Votava, Horní Krupá, Petr Zadina (223)
  • 256. Veronika Šípková, Rovné, P. Pavel Habrovec (5)
  • 257. Karla Maršálková, Bystřice n.P., Veronika Šípková (256)
  • 258. Kateřina Humlíčková, Zubří, Karla Maršálková (257)
  • 259. Renata Palinková, Křtěnov, Zdislava Kincová (68)
  • 260. Petra Jelenová, Kyjovice, Jana Piglová, Přímětice (241)
  • 261. Tereza Votavová, Újezdský Mlýn, Jana Piglová (241)
  • 262. Barbora Jedličková, Horní Dunajovice, Jana Piglová (241)
  • 263. Štěpánka Koudelková, Deblín, Ivana Mašková (128)
  • 264. Alžběta Obdržálková, Buchlovice, Ondřej Svoboda, Němčičky (40)
  • 265. Bohumila Hubáčková, Višňové, Jana Vaňková, Blížkovice (234)
  • 266. Jan Hudeček, Jámy, Tomáš Nečas (205)
  • 267. Miroslav F. I. Rothbauer, Praha, Karel Nevěčný (268)
  • 268. Karel Nevěčný, Praha, Miroslav F. I. Rothbauer (267)
  • 269. P. Ludvík Bradáč, Ostrovačice, P. Jan Peňáz (3)
  • 270. Marie Bardúnová, Ratíškovice, P. Ludvík Bradáč (269)
  • 271. Emilie Petrů, Ratíškovice, P. Ludvík Bradáč (269)
  • 272. Vladimír Petrů, Ratíškovice, P. Ludvík Bradáč (269)
  • 273. Žofie Hřebačková, Ratíškovice, P. Ludvík Bradáč (269)
  • 274. Jan Vacenovský, Ratíškovice, P. Ludvík Bradáč (269)
  • 275. Antonín Uhlík, Ratíškovice, P. Ludvík Bradáč (269)
  • 276. Tatiana Řezníčková, Ratíškovice, P. Ludvík Bradáč (269)
  • 277. Jan Lungová, Ratíškovice, P. Ludvík Bradáč (269)
  • 278. Petr Šupálek, Ratíškovice, P. Ludvík Bradáč (269)
  • 279. Jana Šupálková, Ratíškovice, P. Ludvík Bradáč (269)
  • 280. Pavel Houšť, Ratíškovice, P. Ludvík Bradáč (269)
  • 281. Petr Šupálek ml., Ratíškovice, P. Ludvík Bradáč (269)
  • 282. Jan Váňa, Ratíškovice, P. Ludvík Bradáč (269)
  • 283. Marie Kosatíková, Boskovice, Ludmila Oujeská (209)
  • 284. Markéta Novotná, Olešnice na Mor, Markéta Bílková (213)
  • 285. Pavel Bukovský, Věteřov, Josef Malík, Věteřov (162)
  • 286. Jiří Kudrna, Křepice u Znojma, Vojtěch Novák, Přímětice (68)
  • 287. Petr Caha, Citonice, Veronika Cahová (104)
  • 288. Eliška Gruberová, Brno Bystrc, Jana Pálková (244)
  • 289. Petr Rotkovský, Ujčov, Marta Němcová (29)
  • 290. Alena Martinková, Bohdalice, P. Jan Peňáz (3)
  • 291. Ludmila Kotíková, Stálky, P. Marek Dunda (2)
  • 292. Radka Rytířová, Horní Dunajovice, Petra Vaňková, Olbramkostel (24)
  • 293. Helena Gadžorová, Teplice-Hudcov, Petra Vaňková (24)
  • 294. Josef Adámek, Chomutov, Josef Filip,
  • 295. A) Jitka Zemanová, Meziříčko, Stanislav Blaha (33) a B)Lucie Nečasová, Nová Ves u N. Města, o. Pavel Habrovec (5) - poslední zápis 23.8.2008

Zapsaní před obrazem Matky jednoty na nádvoří na Velehradě 22. srpna 2009

  • 296. Marta Moravčíková, Ratíškovice, ručitel(ka): P. Ludvík Bradáč (269)
  • 297. Alena Šupálková, Ratíškovice, P. Ludvík Bradáč (269)
  • 298. Alena Eliášová, Radešínská Svratka, Marta Němcová (29)
  • 299. Jaromír Matucha, Slavkov, Jaromír Matucha mladší (299)
  • 300. Mikuláš Mašek, Znojmo, Pavel Mašek (184)
  • 301. Martina Kalábová, Vyškov, Rostislav Petrů (302)
  • 302. Rostislav Petrů, Oldřichov, Martina Kalábová (301)
  • 303. Blanka Pospíšilová, Jámy, Kateřina Humlíčková (258)
  • 304. Marie Hudečková, Jámy, Anna Janů (305)
  • 305. Anna Janů st., Hlinné, Marie Hudečková (304)
  • 306. Marie Karásková, Radostín n. Oslavou, Nečasová Lucie (295)
  • 307. Josef Kinc, Prosetín, Zdislava Kincová (68)
  • 308. Jan Zadina, Rozsochatec, Lukáš Zadina (254)
  • 309. Jan Gráf, Kojatice, Josef Durák (27)
  • 310. Šárka Hlávková, Velké Pavlovice, Bohumila Hubáčková (265)
  • 311. Eva Jurmanová, Znojmo, Josef Bach (181)
  • 312. Anna Vítková, Veselí nad Moravou, Pavla Kebrlová (82)
  • 313. Emil Veis, Morašice, Bohumila Hubáčková (265)
  • 314. Hana Konířová, Jihlava, Dalibor Novák (79)
  • 315. Lubomír Janda, Miroslavské Knínice, Bohumila Hubáčková (265)
  • 316. Jan Kříž, Blížkovice, Tomáš Vaněk (21)
  • 317. Jan Kulhánek, Sezimovo Ústí, Marie Kulhánková (318)
  • 318. Marie Kulhánková, Sezimovo Ústí, Jan Kulhánek (317)
  • 319. Ladislav Matulík, Brno, König Antonín (323)
  • 320. Vojtěch Šustr, Nové Město na Moravě, Václav Šustr (76)
  • 321. Irena Třebínová, Rudolfov, Bach Josef (181)
  • 322. Milan Třebín, Rudolfov, Bach Josef (181)
  • 323. Antonín König, Brno, Ladislav Matulík (319)
  • 324. Marie Mužná, Mokrá, Ladislav Matulík (319)
  • 325. Marie Zadinová, Rozsochatec, Marie Votavová (196)
  • 326. Markéta Sojková, Deblín, Milada Burianová (47)
  • 327. P. Jan Klíma, Bohdalice, P. Jan Peňáz (3)
  • 328. Michal Bílek, Olešnice, Vojtěch Novotný (103)
  • 329. Markéta Kábrtová, Slavkov u Brna, Tereza Čechová (239)
  • 330. Jan Vrána, Vítonice, Pavel Lukeš (44)
  • 331. Zuzana Nováčková, Adamov, Vojtěch Novotný (103)
  • 332. Dana Nováková, Šlapanice, P. Josef Maincl (8)
  • 333. Hana Hrabalová, Břest, P. Jan Peňáz (3)
  • 334. Pavel Zeman, Uhřínov, Jiří Zeman (80)

Zapsaní před obrazem Matky jednoty na nádvoří na Velehradě 21. srpna 2010

  • 335. Josef Král, Opava - Kylešovice, ručí P. Jan Peňáz (zapsaný zde pod č. 3)
  • 336. Olga Pavlů, Olešnice, Markéta Bílková (213)
  • 337. Jiří Koch, Veverské Knínice, P. L. Bradáč (269)
  • 338. Eliška Pospíšilová, Ostrožská Lhota, Miroslav Pospíšil (339)
  • 339. Miroslav Pospíšil, Ostrožská Lhota, Eliška Pospíšilová (338)
  • 340. Anežka Svobodová, Dalečín, Jana Korábková (95)
  • 341. Pavla Těthalová, Veselí nad Moravou, P. Václav Vrba (116)
  • 342. Jana Kováříková, Ratíškovice, P. L. Bradáč (269)
  • 343. Marie Nesvadbová, Ratíškovice, P. L. Bradáč (269)
  • 344. Zdeněk Nesvadba, Ratíškovice, P. L. Bradáč (269)
  • 345. Václav Olšanský, Praha II, Tereza Votavová (261)
  • 346. Filip Adámek, Chomutov, Josef Adámek (294)
  • 347. Anna Muchová, Boskovice, Marie Kosatíková (283)
  • 348. Tomáš Zwiener, Divišov, Marta Němcová (29)
  • 349. Jana Zwienerová, Divišov, Marta Němcová (29)
  • 350. Jana Vrátná, Vítochov, Marta Němcová (29)
  • 351. David Chalupa, Rudolec, Tomáš Nečas (205)
  • 352. Josef Malec, Lavičky, Stanislav Blaha (33)
  • 353. Jan Vítek, Řečice, Tomáš Nečas
  • 354. Veronika Zadinová, Rozsochatec, Marie Votavová (196)
  • 355. Antonín Kinc, Prosetín u Bystř. n. Pernšt, Ladislav Kinc (4)
  • 356. Anna Kincová, Prosetín u Bystř. n. Pernšt, Ladislav Kinc (4)
  • 357. Marie Kincová, Prosetín u Bystř. n. Pernšt, Ladislav Kinc (4)
  • 358. Jaroslav Schovanec, Věteřov, Daniela Schovancová (359)
  • 359. Daniela Schovancová, Věteřov, Jaroslav Schovanec (358)
  • 360. P. Pavel Kaška, Halenkovice, P. Jan Peňáz (3)
  • 361. Petr Šnejdar, Zdounky, P. Jan Peňáz (3)
  • 362. Anna Kubíčková, Újezd u Val. Klobouk, Marie Votavová (196)
  • 363. Barbora Adamová, Věteřov, Daniela Schovancová (359)
  • 364. Helena Gedžerová, Teplice, Eva Šachlová (?)
  • 365. P. Jiří Putala, Hovězí, Hana Hrabalová (333)
  • 366. Anežka Miholová, Znojmo, P. Jindřich Bartoš (1)
  • 367. Ivana Novotná, Olešnice na Moravě, Vojtěch Novotný (103)
  • 368. Ludmila Novotná, Olešnice na Moravě, Vojtěch Novotný (103)
  • 369. Václav Robeš, Šaratice, Lubomír Müller (148)
  • 370. Marie Miholová, Znojmo, P. Jindřich Bartoš (1)
  • 371. Miroslav Hrouzek, Němčany, Milada Hrouzková (190)
  • 372. P. Bohumil Poláček, Velká Bíteš, P. Jan Peňáz (3)
  • 373a. Jiří Zabojník, Vrbovec, ručí Josef Durák (zapsaný zde pod č. 27) - poslední zápis z 21.8.2010.

Ve skutečnosti je členů 372, protože dvě členky jsou zapsány dvakrát - č. 122 a č. 364 (k celk. počtu tedy - 2), pod č. 295 jsou dvě najednou (k celk.počtu tedy + 1).

Zapsaní v rajském nádvoří kláštera 27.8.2011

pod vedením matrikářky Bc Marie Šustrové

  • 373b. Josef Drobný, Sebranice, ručí L. Kinc (zapsaný zde pod č. 4)
  • 374. Josef Drobný ml., Sebranice, L. Kinc (4)
  • 375. P. Vojtěch Glogar, Sebranice, L. Kinc (4)
  • 376. Marie Drobná, Sebranice, L. Kinc (4)
  • 377. Anna Pipová, Bobrůvka, Alena Eliášová  (298)
  • 378. Petr Zouhar, Senetářov, L. Kinc (4)
  • 379. Alice Řehořková ml., Chomutov, Anette Řehořková (170)
  • 380. Kristýna Stejskalová, Chotěboř, Marie Zadinová (253)
  • 381. Adam Kubný, Kravaře, Anette Řehořková (170)
  • 382. Alice Řehořková, Chomutov, Anette Řehořková (170)
  • 383. Jiří Krátký ml., Lhotky u Vel. Meziříčí, Hana Krátká (217)
  • 384. Václav Schneider, Praha Jinočany, Mons Jan Peňáz (3)
  • 385. Marie Horká, Velké Meziříčí, Anežka Drlíčková  (59)
  • 386. Veronika Bradáčová, Unčín, Markéta Bílková (213)
  • 387. Kateřina Adamcová, Olešnice, Markéta Bílková (213)
  • 388. Michal Bednář, Olší, Marie Šustrová (117)
  • 389. Pavel Kampas, Lavičky, Michal Seknička (41)
  • 390. Anna Mísařová, Praha, František Reichel (1 v sezn.stříbr.kř.)
  • 391. Jiří Mísař, Praha, František Reichel (1 v sezn.stříbr.kř.)
  • 392. Tomáš Fiala, Dolní Krupá, Jan Zadina (308)
  • 393. Marika Mikulášková, Šošůvka, L. Kinc (4)
  • 394. Karel Mikulášek, Šošůvka, L. Kinc (4)
  • 395. Lada Mikulášková, Šošůvka, L. Kinc (4)
  • 396. Monika Mikulášková, Šošůvka, L. Kinc (4)
  • 397. Veronika Mikulášková, Šošůvka, L. Kinc (4)
  • 398. Vladimír Zeman, Velké Meziříčí, Michal Seknička (41)
  • 399. Klára Plešingrová, Vílanec, Jan Votava (255)
  • 400. Josef Uhlík, Ratíškovice, Marie Bardúnová (270)
  • 401. Marie Uhlíková, Ratíškovice, Antonín Uhlík (275)
  • 402. Helena Vybíralová, Ratíškovice, Marie Bardúnová (270)
  • 403. Pavlína Kadlčková, Veverské Knínice, o. Ludvík Bradáč (269)
  • 404. Hana Mikšová, Veverské Knínice, o. Ludvík Bradáč (269)
  • 405. František Čertek, Veverké Knínice, Pavlína Kadlečková (403)
  • 406. Helena Kochová, Ratíškovice, o. Ludvík Bradáč (269)
  • 407. Marie Kobzová, Ratíškovice, Marie Bardúnová (270)
  • 408. Karel Kostka, Vnorovy, Josef Malík (162)
  • 409. Vladimíra Radochová, Ostrožská Lhota, Michal Budař (77)
  • 410. Anežka Radochová, Ostrožská Lhota, Michal Budař (77)
  • 411. Jana Vaňková, Litovany, Jiřina Ščotková (26)
  • 412. Pavla Tumpachová, Višňové, Dominik Filip (141)
  • 413. Martin Janů, Hlinné
  • 414. Marie Simadlová, Pacov, P. Jaromír Stehlík (194)
  • 415. Jan Svoboda, Přímětice, Marie Svobodová (37)
  • 416. Jiří Dolníček, Rozdrojovice, Kuřim, Jana Pálková (244)
  • 417. Jiří Procházka, Věžnice u Havl. Brodu, Marie Šustrová (117)
  • 418. Jiří Bradáč, Lavičky, Ludvík Vidlák (419)
  • 419. Ludvík Vidlák, Pavlínov, Jiří Bradáč (418)
  • 420. Veronika Hofmannová, Nové Veselí, Renata Sobotková (421)
  • 421. Renata Sobotková, Nové Veselí, Veronika Hofmannová (420)
  • 422. Božena Strnadová, Pelhřimov, P. Jaromír Stehlík (194)
  • 423. Marie Tomková, Horní Kounice, Bohumila Hubáčková (265)
  • 424. Pavel Voříšek,  Brno, Vojtěch Novák (185)
  • 425. Eva Pavlovičová, Litobratřice, Radka Rytířová (292)
  • 426. Radim Ucháč, Praha 5, P. Marek Dunda (2)
  • 427. Kateřina Ucháčová, Praha 5, P. Marek Dunda (2)
  • 428. Jakub Ucháč, Praha 5, P. Marek Dunda (2)
  • 429. Kateřina Lomňančiková, Lahošť, Táňa Dohnalová (105)
  • 430. Květa Lukešová, Znojmo, Pavel Lukeš (44)
  • 431. Kamila Zíková, Pelhřimov, P. Jaromír Stehlík (194)
  • 432. Barbara Güntherová, Bohuslavice, sr. Milada Mertová (200)
  • 433. Radek Kubík, Bohuslavice, sr. Milada Mertová (200)
  • 434. Zuzana Kudrová, Věteřov, Jitka Zemanová (295a)
  • 435. Martin Lomňančik, Lahošť, Zuzana Kudrová (434)
  • 436. Přemysl Kučera, Lahošť, Zuzana Kudrová (434)
  • 437. Miroslav Knapo, Tábor, ručí Jan Kulhánek (zapsaný zde pod č. 317)

Zapsaní v rajském nádvoří kláštera 25.8.2012

pod vedením matrikářky Bc Marie Šustrové

  • 438. Dagmar Dufková, Milovice, ručí Kincová Marie (zapsaná zde pod č. 357)
  • 439. Milena Potůčková, Hrotovice, Kincová Marie (357)
  • 440. Helena Potůčková, Hrotovice, Kincová Marie (357)
  • 441. Jaroslav Škorpík, Olešnice, Knotek Vojtěch  (442)
  • 442. Vojtěch Knotek, Kněževes, Škorpík Jaroslav  (441)
  • 443. Zbyněk Sobotka, Křtěnov, Škorpík Jaroslav (441)
  • 444. Jakub Juračka, Rozsochy, Špaček Josef (445)
  • 445. Josef Špaček, Radostín n. Oslavou, Juračka Jakub (444)
  • 446. Veronika Holasová, Horní Poříčí, Kincová Zdislava (68)
  • 447. Jiří Juračka, Rozsochy, Špaček Josef (445)
  • 448. Lukáš Sobotka, Nové Veselí, Hudeček Jan (266)
  • 449. Adolf Dítě, Nové Město n. M., Čadková Ludmila (14)
  • 450. Pavlína Hrdličková, České Budějovice, Tumpachová Pavla (412)
  • 451. Petr Weiss, Miroslavské Knínice, Pavlovičová E. (425)
  • 452. Antonín Spiegel, Nová Ves u Pohořelic, Kulhánek Jan (317)
  • 453. Marie Veisová, Morašice u Znojma, Veis Emil (313)
  • 454. Martin Hubáček, Šumavské Hoštice, Lukeš Pavel (31)
  • 455. Milan Řehořek, Chomutov, Novák Dalibor (79)
  • 456. Marie Šnejdarová, Zdounky, Sr. Milada (200)
  • 457. Jitka Černá, Praha, Reichel František (č.1 v seznamu stříbrných křížů)
  • 458. Stanislav Radoch, Ostrožská Lhota, Pospíšil Miroslav (439)
  • 459. Eliška Klimecká, Radostín n. Oslavou, Mikulecká Nikola (460)
  • 460. Nikola Mikulecká, Pavlov, Klimecká Eliška (459)
  • 461. Tereza Baďurová, Hodonín, Tomková Marie  (423)
  • 462. Monika Spurná, Hodonín, Sr. Marka (?)
  • 463. Roman Tomek, Horní Kounice, Tomková Marie (423)
  • 464. Danuše Zíková, Pelhřimov, Strnadová Božena  (422)
  • 465. Michaela Vrbicová, Znojmo, P. Marek Dunda (2)
  • 466. Dagmar Gajdíková, Ratíškovice, P. Ludvík Bradáč (269)
  • 467. Helena Žaloudková, Rakousko, P. Ludvík Bradáč (269)
  • 468. Helena Havlíčková, Rakousko, P. Ludvík Bradáč (269)
  • 469. František Ingr, Ratíškovice, P. Ludvík Bradáč (269)
  • 470. Antonín Kopecký, Sebranice, Drobná Marie (160)

Zapsaní v rajském nádvoří kláštera 24.8.2013

  • 471. Vít Bláha, Praha, ručí Libor Gottfried zapsaný zde pod č. 19
  • 472. Věroslav Cihelna, Řečice, ručí Škorpík Jaroslav č. 441
  • 473. Helena Doležalová, Pavlov, ručí Bořilová Irena č. 227

  • 474. Jakub Ducháč, Praha, ručí Szpuk Roman, Vimperk č. 494

  • 475.  Dagmar Janečková, Ledeč n. Sáz, kříž poslat, ručí Jan Hoskovec č. 43

  • 476. Jiří Kadeřábek, Vimperk, ručí Ducháč Jakub Praha č 474
  • 477. Olga Gadžorová, Teplice, Hudcov, ručí Táňa Dohnalová č. 105
  • 478. Iveta Kameníková, Němčice, ručí Kameníková Marie, Němčice č. 479
  • 479. Marie Kameníková, Němčice, ručí Lamač Jan, Mutěnice č. 482
  • 480. Ludmila Kopecká, Sebranice - Lezník, ručí Drobná Marie č. 376
  • 481. Pavlína Krátká, Lhotky, ručí Krátká Hana, Lhotky č. 217
  • 482. Jan Lamač, Mutěnice, ručí Soukupová Terezie, Tavíkovice č. 492
  • 483. Petr Leschinger, Ústí n. Orlic, ručí Trachtulcová Kristýna, Višňové č. 500
  • 484. Pavel Macek, Ratíškovice, ručí P. Ludvík Bradáč č. 269
  • 485. Marie Macková, Ratíškovice, ručí P. Ludvík Bradáč č. 269
  • 486. Otakar Marek, Vimperk, ručí
  • 487. Tomáš Mišta, Vítochov, ručí Kinc Ladislav č. 4
  • 488. Jiří Okleštěk, Brno, ručí Peňáz Jan, Mons č. 3
  • 489. Anežka Ondráčková, Říčany, ručí P. Ludvík Bradáč č. 269
  • 490. Josef Pavlů, Sulíkov, ručí Kinc Ladislav č. 4
  • 491. Sestra Benedikta, ručí Kameníková Iveta, Němčice č. 478
  • 492. Terezie Soukupová, Tavíkovice, ručí Leschinger Petr, Ústí n. Orlicí č. 483
  • 493. Václav Straka, Znojmo, ručí Tomková Jaroslava, Rozseč č. 498
  • 494. Roman Szpuk, Vimperk, ručí Straka Václav, Znojmo č. 493
  • 495. Dominik Vavřinec Šipr, Praha, ručí Libor Gottfried č. 19
  • 496. Lenka Špačková, Radostín, ručí P. Pavel Habrovec č. 5
  • 497. Dana Štolhoferová, Zlín, ručí Tichá Dana č. 137
  • 498. Jaroslava Tomková, Rozseč, ručí Tomková Veronika, Rozseč č. 499
  • 499. Veronika Tomková, Rozseč, ručí Sestra Benedikta
  • 500. Kristýna Trachtulcová, Višňové, ručí Marek Otakar, Vimperk č. 486
  • 501. Aloiz Tutka, Skalica na Slovensku, ručí P. Ludvík Bradáč č. 269
  • 502. Jaroslava Tutková, Skalica na Slovensku, ručí P. Ludvík Bradáč č. 269
  • 503. Marie Veselá, Jihlava, ručí Libor Gottfried zapsaný zde pod č. 19
  • 504. Ludmila Vítková, Řečice, ručí Jiří Juračka č. 447
  • 505. Radim Staněk - Říčany 6x, ručí P. Bradáč č. 269
  • 506. Marie Knotková, Kněževes, ručí Ladislav Kinc č. 4
  • 507. Terezie Kánská, Olešnice, ručí Ladislav Kinc č. 4
  • 508. Hana Knotková, Lysice, ručí Ladislav Kinc zapsaný zde pod č. 4 - poslední zápis v roce spásy 2013

Nositelé zapsaní na rajském nádvoří u baziliky 23.8.2014

  • 509. Kateřina Špačková, Radostín n. Osl., ručí Veronika Hoffmanová, zapsaná zde pod č. 420
  • 510. Lucie Sobotková, Nové Veselí, ručí Veronika Hoffmanová, zapsaná zde pod č. 420
  • 511. Radim Novotný, Ostopovice, ručí Dalibor Novák, zapsaný zde pod č. 13
  • 512. Hana Pazderová, Křižanov, ručí Jan Pazdera, zapsaný zde pod č. 513
  • 513. Jan Pazdera, Křižanov, ručí Hana Pazderová, zapsaná zde pod č. 512
  • 514. Daniela Doláková, Ořechov, ručí Hana Pazderová, zapsaná zde pod č. 512
  • 515.Marie Hladíková, O,. Bitýška, ručí Marie Šustrová st., zapsaná zde pod č. 516
  • 516. Marie Šustrová, Nové Město na Moravě, ručí Marie Hladíková, zapsaná zde pod č. 515
  • 517. Marie Drašarová, Hartmanice 3, ručí Dagmar Dufková, zapsaná zde pod č. 438
  • 518. Dagmar Pachovská, Hartmanice, ručí Dagmar Dufková, zapsaná zde pod č. 438
  • 519. Jan Krátký, Lhotky, ručí Pavlína Krátká, zapsaná zde pod č. 481
  • 520. Jana Marešová, Praha 6, ručí František Reichel,
  • 521. Josef Krupica, N. Město na Moravě, ručí Adolf Dítě, zapsaný zde pod č. 449
  • 522. Ondřej Vítek, Řečice, ručí Martin Janů, zatím nezapsaný
  • 523. Štěpán Nechuta, Olešnice, ručí Michal Bílek, zapsaný zde pod č. 328
  • 524. Jana Šípková, Rovné, ručí Jana Holemářová, zapsaná zde pod č. 62
  • 525. František Drobný, Sebranice u Litomyšle, ručí Josef Drobný, zapsaný zde pod č. 142
  • 526. Eliška Kanská, Olešnice, ručí Olga Pavlů, zapsaná zde pod č. 139
  • 527. Dana Kalinová, Bednáreček, ručí František Reichel,
  • 528. Jakub Hrouzek, Němčany, ručí Hrouzková, zapsaná zde pod č. 190
  • 529. Pavel Jílek, Horní Újezd, ručí Josef Drobný, zapsaný zde pod č. 142
  • 530. Jiří Horský, Kladno, ručí Jan Peňáz, zapsaný zde pod č. 3
  • 531. Marie Čechtická, Praha 4, ručí Vít Bláha, zapsaný zde pod č. 471
  • 532. Marie Voplakalová, Praha, ručí Jan Peňáz, zapsaný zde pod č. 3
  • 533. Anna Kadlčková, Veverské Knínice, ručí P. Ludvík Bradáč, zapsaný zde pod č. 269
  • 534. Ludmila Kaculovičová, Vacenovice, ručí P. Ludvík Bradáč, zapsaný zde pod č. 269
  • 535. Terezie Tomková, Rozseč, ručí .........
  • 536. Pavel Dlabaja, Lidečko, ručí ........
  • 537. Irena Ihmová, Brno, ručí ........
  • 538. Kristýna Baďurová, Hodonín, ručí Terezie Tomková, zapsaná zde pod č. 535
  • 539. Anežka Soukupová, Tavíkovice, ručí Marie Tomková, zapsaná zde pod č. 423
  • 540. Pavel Král, Znojmo, ručí .........
  • 541. Michael Coufal, Bezkov, ručí ..........
  • 542. Jaroslav Karas, Mladá Vožice, ručí ...........
  • 543. Milada Vášová, Smilovy Hory, ručí ........
  • 544. Martina Marková, Vimperk, ručí .............
  • 545. Jan Muller, Frýdek Místek, ručí Lubomír Muller, zapsaný zde pod č. 148
  • 546. Václav Šplíchal, Lubná, ručí P. Marek Dunda, zapsaný zde pod č. 2
  • 547. Vincent Mojžíš, Havl. Brod,, ručí ............
  • 548. Eliška Juhaňáková, Oblekovice, ručí P. Jan Richter, zatím nezapsaný
  • 549. Bohumila Michalová, Třebíč, ručí .............
  • 550. Kristýna Juřenová, Višňové, ručí ........... ?
  • 551. Karel Fic, Křižanov, Sychrov, ručí .......... ?
  • 552. Milan Večeřa, Hraběšice, ručí Bohumila Hubáčková zapsaná zde pod č. 265
  • 553. Robert Dvořák, Střítež, ručí ........... ?
  • 554. Josef Janoušek, Mor. Budějovice, ručí ........ ?
  • 555. Klára Janů, Hlinné, ručí Anna Polnická Poslední zápis z 23.8.2014

 Nositelé zapsaní na rajském nádvoří u baziliky 22.8.2015

  • 556. Anna Moravčíková, Hodonín - ručí P. Ludvík Bradáč (zapsaný zde pod č. 269)
  • 557. Olga Boučková, Zbýšov, P. Ludvík Bradáč (269
  • 558. Štěpán Pospíšil, Říčany u Brna, P. Ludvík Bradáč (269
  • 559. Jana Malinková, Zbýšov, P. Ludvík Bradáč (269
  • 560. Stanislav Knotek, Kněževes, Marie Knotková (506)
  • 561. Miroslava Odrazilová, Ladislav Kinc (4)
  • 562. Jana Magulová, Jedovnice, Jan Peňáz (3)
  • 563. David Magula, Jedovnice, Jan Peňáz (3)
  • 564. Josef Novotný, Brno Komín, Štěpán Nechuta (523)
  • 565. Marie Homolová, Kochánov, Helena Doležalová (473)
  • 566. Klára Zwienerová, Divišov, Jana Zwienerová ( 349)
  • 567. Iva Kazdová, Zvole, Marie Šustrová (516)
  • 568. Raimund Řehořek, Chomutov, Alice Řehořková (379)
  • 569. Eva Hrozová, Vratíkov, Michal Seknička (41)
  • 570. Alena Žáčková, Boskovice, Michal Seknička (41)
  • 571. Jan Špaček, Radostín n. Oslavou, Josef Špaček ( 445)
  • 572. Pavel Špaček, Radostín n. Oslavou, Lenka Špačková (496)
  • 573. Josef Špaček, Radostín n. Oslavou, Lenka Špačková (496)
  • 574. Jana Vaňková, Znetínek, Lenka Špačková (496)
  • 575. Martina Pejchlová, Řečice, Vladimír Jindra (187)
  • 576. Blanka Dvořáčková, Koroužné, ručí Ladislav Kinc (4)
  • 577. Jiří Holub, Praha Hloubětín, Libor Gottfried (19)
  • 578. Radka Coufalová, Bezkov, Petra Jelenová (260)
  • 579. Vít Coufal, Bezkov, Petra Jelenová (260)
  • 580. Vojtěch Straka, Přímětice, Petra Jelenová (260)
  • 581. Veronika Ucháčová, Praha, ručí Radim Ucháč (426)
  • 582. Prokop Ucháč, Praha, ručí Radim Ucháč (426)
  • 583. Marie Tomková, Rozseč n. K., ručí Kristýna Trachtulcová (500)
  • 584. Anna Vránová, Vítonice, p. Prosiměřice, ručí Petra Jelenová (260)
  • 585. Anna Kliková, Bezkov, ručí Petra Jelenová (260)
  • 586. Marie Blažková, Pelhřimov, ručí P. Jaromír Stehlík (194)
  • 587. Radmila Bartošová, Lanžhot, ručí Božena Strnadová (422)
  • 588. František Ondráček, Petrovice, ručí Bohumila Hubáčková (265)   Poslední zápis z 22.8.2016

Nositelé zapsaní na rajském nádvoří u baziliky 27.8.2016

  • 589. Jana Novotná, Brno Komín, ručí František Sobotka, zapsaný zde pod č. 594
  • 590. Hana Sedlářová, Lískovec, Lucie Sobotková, č. 510

  • 591. Marie Šanderová, Nová Ves u Nového Města na Moravě, o. Pavel Habrovec, č. 5

  • 592. Milan Ondráček, Maršovice, Nové Město na Moravě, Josef Krupica, č. 521

  • 593. Václav Novotný, Olešnice, Markéta Novotná, č. 284

  • 594. František Sobotka, Křtěnov, Olešnice, Jana Novotná, č. 589

  • 595. Dana Zemanová, Olší nad Oslavou, Anežka Drlíčková, č. 18
  • 596. Marek Bartošík, Malinky,
  • 597. Vojtěch Stejskal, Chotěboř, Marie Votavová, č. 196
  • 598. Věra Holasová, Horní Poříčí, jako ručitelku nahlásila Evu Vávrovou, která však se za svobodna mohla (pří)jmenovat jinak
  •  599. Oldřiška Langášková, Moravany, Jan Peňáz, č. 3 
  • 600. Jiří Špaček, Radostín n.Oslavou, Kateřina Špačková, č. 509  
  • 601. Anna Schneiderová, Jinočany, Václav Schneider, č. 384 
  • 602. Jana Prchalová, Brno, Jindřich Lédl, č. 603  
  • 603. Jindřich Lédl, Brno, Jana Prchalová, č. 602  
  • 604. Lucie Šustrová, Slavkovice, Václav Šustr, č. 76  
  • 605. Ludmila Petříčková, Znojmo, Drahomíra Vaňharová, č. 30 
  • 606. Adolf Grošof, Tři Studně, Jan Peňáz, č. 3  
  • 607. Jaroslav Kysela, Říčany u Brna, o. Ludvík Bradáč, č. 269  
  • 608. Zdeňka Pacíková, Strachotice, kříž si zatím nevyzvedla, Marie Svobodová, č. 37
  • 609.  Dominik Schovanec, Věteřov, Jaroslav Schovanec, č. 358
  • 610. Markéta Blažková, Pelhřimov, Božena Strnadová, č. 422 
  • 611. Jaroslava Blažková, Pelhřimov, Božena Strnadová, č. 422  
  • 612. Perla Gadžorová, Teplice, Irena Ihmová, č. 537  
  • 613. Lubomír Veleba, Jaroměřice n. Rokytnou, Jaroslav Schovanec, č. 358 
  • 614. Maxmilián Ihm, Brno, Irena Ihmová, č. 537 
  • 615. Lenka Ripperová, Velké Meziříčí, Irena Ihmová, č. 537 
  • 616. Pavel Ihm, Brno, Irena Ihmová, č. 537,
  • 617. Petr Kříž, Blížkovice, Jan Kříž, č. 316
  • 618. Monika Dvořáková, Mor. Budějovice, Marie Tomková, č. 423  
  • 619. Pavel Němec, Přeskače, ručí Kristina Trachtulcová, zapsaná zde pod č. 500

    Poslední zápis z 27.8.2016 

Nositelé zapsaní na rajském nádvoří u baziliky 26.8.2017

    620. Matouš Pospíšil, Říčany, ručí P. Ludvík Bradáč, zapsaný zde pod č. 269

    621. Zuzana Pospíšilová, Říčany, ručí P. Ludvík Bradáč, zapsaný zde pod č. 269

    622. Sára Ondráčková, Říčany, ručí P. Ludvík Bradáč, zapsaný zde pod č. 269

    623. Markéta Ondráčková, Říčany, ručí P. Ludvík Bradáč, zapsaný zde pod č. 269

    624. Marie Ševčáková, Říčany, ručí P. Ludvík Bradáč, zapsaný zde pod č. 269

    625. Stanislava Volavá, Říčany, ručí P. Ludvík Bradáč, zapsaný zde pod č. 269

    626. Petr Bábík, Ratíškovice, ručí P. Ludvík Bradáč, zapsaný zde pod č. 269

    627. Jana Bačíková, Vacenovice, ručí P. Ludvík Bradáč, zapsaný zde pod č. 269

    628. Jan Staněk, Říčany, ručí P. Ludvík Bradáč, zapsaný zde pod č. 269

    629. Jana Ruibarová, Žďárná, ručí Ludmila Oujeská, zapsaná zde pod č. 209

    630. Tereza Novotná, Nová Ves u N.M.na Mor., ručí Marie Šanderová, zapsaná zde pod č. 591

    631. Anna Šanderová, Nová Ves u N.M.na Mor., ručí Marie Šanderová, zapsaná zde pod č. 591

    632. Anna Polnická, Nová Ves u N.M.na Mor., ručí Marie Šanderová, zapsaná zde pod č. 591

    633. Jaroslava Zítková, Žďár nad Sázavou, ručí Milan Ondráček, zapsaný zde pod č. 592

    634. Miroslav Halámek, Olešnice, ručí Ivana Novotná, zapsaná zde pod č. 367

    635. Tomáš Halámek, Olešnice, ručí Ivana Novotná, zapsaná zde pod č. 367

    636. Markéta Homolová, Kochánov, ručí Marie Homolová, zapsaná zde pod č. 565

    637. Ivana Velechovská, Králíky, ručí P. Jan Peňáz, zapsaný zde pod č. 3

    638. Roman Maršálek, Bystřice nad Pernštejnem, ručí Klára Zwienerová, zapsaná zde pod č. 566

    639. Michal Šustr, Slavkovice, ručí Václav Šustr, zapsaný zde pod č. 76

    640. Marie Holečková, Lovosice, ručí Schneiderová Anna, zapsaná zde pod č. 601

    641. Ludmila Videmanová, Újezd u Kunšt., ručí Ludmila Oujeská, zapsaná zde pod č. 209

    642. Zdena Pacíková, Strachotice, ručí Marie Svobodová, zapsaná zde pod č. 37

    643. Petr Tomek, Horní Kounice, ručí Marie Tomková, zapsaná/ý zde pod č. 423

    644. Josef Křivan, Brno, ručí Lenka Ripperová, zapsaná zde pod č. 615

    645. Anna Balintová, Bruntál, ručí Lenka Ripperová, zapsaná zde pod č. 615

    646. Jan Šolc, Křižanovice, ručí Lenka Ripperová, zapsaná zde pod č. 615

    647. Lukáš Vybíral, Únanov, ručí Lenka Ripperová, zapsaná zde pod č. 615

    648. Maxmilian Ihm, Brno, ručí Irena Ihmová, zapsaná zde pod č. 537

      Nositelé velkého kříže zapsaní na rajském nádvoří u baziliky 25.8.2018

    649. Marie Baďurová, Ratíškovice, ručí ThDr. Ludvík Bradáč, zaps. zde pod č. 269

    650. Josef Ondráček st., Říčany, ručí ThDr. Ludvík Bradáč (269)

    651. Josef Ondráček ml., Říčany, ručí ThDr. Ludvík Bradáč (269)

    652. Josef Mokren, Říčany, ručí ThDr. Ludvík Bradáč (269)

    653. Vít Pospíšil, Říčany, ručí ThDr. Ludvík Bradáč (269)

    654. Ella Smaženková, Ratíškovice, ručí ThDr. Ludvík Bradáč (269)

    655. Helena Staňková, Říčany, ručí ThDr. Ludvík Bradáč (269)

    656. Monika Magulová, Jedovnice, ručí Jan Peňáz (3)

    657. Danuše Doleželová, Ruprechtov, ručí Ludmila Oujeská (209)

    658. Hana Švábová, M. Knínice, ručí Josef Procházka (82)

    659. Vladimír Štarha, Koroužné, ručí Marta Němcová (29)

    660. Věra Kučerová, Rozsochatec, ručí  Marie Votavová (196)

    661. Hana Dokoupilová, Valchov, ručí Věra Hrozová (569)

    662. Matěj Zwiener, Divišov, ručí Jana Zwienerová (349)

    663. Marcela Bartošíková, Malinky, ručí Marek Bartošík (596)

    664. Miroslava Odrazilová, Brankovice, ručí Věra Srostlíková (138)

    665. Iva Ivičičová, Zubří, ručí Pavel Adamec (55)

    666. Josef Bezunk, Jevišovice, ručí Jiří Krátký st., (216)

    667. Terezie Robešová, Šaratice, ručí Václav Robeš (369)

    668. Jiřina Zoulová, Miličín, ručí Jaroslav Karas (542)

    669. Alois Karpíšek, Prosiměřice, ručí Jaroslav Schovanec (358)

    670. Milan Lukeš, Šumná, ručí Antonín Pop (21)

    671. Irena Bauerová, Přímětice, ručí Mons. Jindřich Bartoš (1)

    672. Ilona Marková, Vimperk, ručí Antonín Spiegel (452)

    673. Jiří Dočekal, Moravské Budějovice, ručí Petr Kříž (617)  

                 Poslední zápis 25/8 2018     

       Nositelé velkého kříže zapsaní na rajském nádvoří u baziliky 24.8.2019

    674. Josef Paik, Nesovice, ručí ThDr. Ludvík Bradáč (zapsaný zde pod č. 269)

    675. Cyril Staněk, Říčany, ručí ThDr. Ludvík Bradáč (269)

    676. Dominik Stejskal, Chotěboř, ručí Vojtěch Stejskal (597)

    677. Alena Tučková, Nová Ves u N.M.n.M., ručí Marie Šanderová (591)

    678. Anna Vítková, Řečice, ručí Milan Ondráček  (592)

    679. Helena Vítková, Řečice, ručí Milan Ondráček  (592)

    680. Ondřej Bartošík, Malínky, ručí Marek Bartošík  (596)

    681. Tomáš Mahel, Radešínská Svratka, ručí jáhen Kinc  (4)

    682. Karel Novotný, Čechtice, ručí Zdeněk Veselý (81)

    683. Kateřina Hladíková, Lhotka u O. Bitýšky, ručí Marie Hladíková  (515)

    684. Jiří Tomek, Rozseč, ručí Otakar Marek (486)

    685. Tobiáš Krula, Troubsko, ručí Lubomír Veleba  (613)

    686. David Sýkora, Uh. Hradiště, ručí Anna Balintová (645)

     

     Poslední zápis 24.8.2019   Omlouvám se za nepřesnosti, klidně se ozvěte a dáme to do pořádku pořádoucího. JP

    Ti, kdo si pro kříž nepřišli, ať se nediví, že nejsou v seznamu zapsáni.

    Komentáře:

    přidej komentář

    Dnes je 20. zaří 2019

    svátek má Oleg

    Mons. Jan Peňáz, farář v Novém Veselí a dojíždějící duchovní správce Bohdalova,

    59214 Nové Veselí, V Ulici 91

    (telefon: 566 667 136

    přenosný 736 52 92 21

     penaz.vmZAVINÁČseznam.cz

    anebo také poutnik-janZAVINÁČseznam.cz - raději pište na oba, kdyby se jeden pokazil),

    DÁVÁ VŠEM PRÁVO POUŽÍT COKOLI Z TĚCHTO STRÁNEK 

    K DOBRÉMU ÚČELU