Abecední seznamy členů Společenství CM poutníků - Nositelé kovového CM kříže k 26.8.2023
29.08.2023 - pěší pouť na Velehrad
Abecední seznam nositelů kovového cyrilometodějského kříže,
který se dává na Velehradě po dokončení 7. pěší pouti
na malý dřevěný cyrilometodějský kříž, který hned na začátku pouti obdrží každý účastník. Tento kříž je dvojitý, odborně nazývaný patriarší, je také ve znaku Slovenska, Maďarska a Lotrinska. Jeho horní břevno vzniklo z tabulky, na které bylo při Ježíšově ukřižování napsáno INRI - Ježíš Nazaretský král židovský. Stav k 26.8.2023
1. Adamcová Kateřina, Olešnice na Moravě, kovový kříž dostala 23.8.2014 - v matrice Společenství CM poutníků zapsána pod č. 141
2. Adamec Pavel, Olešnice, 25. 8. 2007, č. 30
3. Adámek Josef, Chomutov, 25.8.2012, č. 110
4. Bábík Petr, Ratíškovice, 27.8.2022, č.229
5. Baďurová Tereza, Hodonín, 25.8.2018 – č. 204
6. Bach Josef, Mikulovice, 21. 8. 2010 – č. 73
7. Bajerová Magda, Štítary, 25. 8. 2007 – č. 36
8. Bardúnová Marie, Ratíškovice, 25.8.2012, č. 113
9. Bartoš Jindřich Mons., Znojmo, 25. 8. 2007 – č. 1
10. Bartošík Marek, Malínky, 22.8.2020, č. 219
11. Bartošíková Marcela, 26.8.2023 - č. 240
12. Bartušek Vladimír,Velké Meziříčí, 25. 8. 2007 – č. 29
13. Bednář Michal, Olší u Litavy, 27.8.2016 - č. 171
14. Beránek Josef, Praha, 27.8.2011 – č. 80
15. Bílek Michal, Olešnice, 23.8.2014 - č. 145
16. Bílková Markéta, Olešnice, 27.8.2011 – č. 84
17. Blaha Stanislav, Lavičky, 25. 8. 2007 – č. 33
18. Bláha Vít, Praha, ručí Libor Gottfried, 26.8.2017 – č. 192
19. Boček Jan, 21. 8. 2010 – č. 71
20. Boháčová Ludmila, Bystřice n.Pernšt., 24.8.2013 - č. 118
21. Bořilová Irena, Žďár nad Sázavou, 27.8.2011 – č. 86
22. Bradáč Ludvík ThD., Ostrovačice, 25.8.2012, č. 117
23. Budař Michal, Ostrožská Lhota, 25. 8. 2007 – č. 22
24. Burianová Milada, Velké Meziříčí, 25. 8. 2007 – č. 7
25. Cahová Veronika, Citonice, 23. 8. 2008 – č. 42
26. Coufal Michal, Bezkov, 26.8.2017 – č. 186
27. Čadková Ludmila, Olešnice na Moravě, 25. 8. 2007 – č. 11
28. Čechtická Marie, Praha, 26.8.2017 – č. 193
29. Černá Jiřina, Praha, 22. 8. 2009 – č. 56
30. Černá Jitka, Praha, 27.8.2016 - č. 162
31. Dítě Adolf, Nové Město na Moravě, 27.8.2016 - č. 173
32. Dočekal Jiří, Mor. Budějovice, 22.8.2020, č. 221
33. Doláková Daniela, Ořechov, 25.8.2018 – č. 200
34. Doležalová Helena, Pavlov, 27.8.2022, č. 233
35. Doležalová Marie, Praha, 25. 8. 2007 – č. 16
36. Drašarová Marie, Hartmanice, 26.8.2017 – č. 188
37. Drlíčková Anežka, Velké Meziříčí, 25. 8. 2007 – č. 18
38. Drobná Marie, Sebranice, 25.8.2018 – č. 199
39. Drobná Marie, Sebranice, 27.8.2011 – č. 79
40. Drobný Josef, Sebranice u Litomyšle, 23.8.2014 - č. 142
41. Dufková Dagmar, Nyklovice, 26.8.2017 – č. 189
42. Dunda Marek Th.D., Vranov n/D, 25. 8. 2007 – č. 2
43. Durák Josef, Znojmo, 22. 8. 2009 – č. 51
44. Dvořáková Marie, Ruda, 23. 8. 2008 – č. 47
45. Filip Josef, Chomutov, 22. 8. 2009 – č. 58
46. Gadžorová Helena, Teplice-Hudcov, 23.8.2014 - č. 136
47. Glogar P. Vojtěch, Sebranice, 23.8.2014 - č. 143
48. Gottfried Libor, Praha, 27.8.2011 – č. 97
49. Habrovec Pavel P., Radešínská Svratka, 25. 8. 2007 – č. 5
50. Halvová Marta, Hartmanice, 27.8.2011 – č. 83
51. Hladíková Ludmila, Lhotka, 26.8.2017 – č. 196
52. Hofmannová Veronika, Nové Veselí, 22.8.2015 - č. 155
53. Holemářová Jana, Hlinné, 22. 8. 2009 – č. 62
54. Homolová Marie, Kochánov, 24.8.2019, č. 207
55. Horský Jiří, Kladno, 23.8.2014 - č. 144
56. Hoskovec Jan, Ledeč nad Sázavou, 23. 8. 2008 – č. 45
57. Hubáčková Bohumila, Višňové, 25.8.2012, č 107
58. Chrástová Lucie, Lavičky, 21. 8. 2010 – č. 77
59. Ihmová Irena, Štítary, 24.8.2019, č. 214
60. Janoušek Vít, Praha, 25. 8. 2007 – č. 23
61. Janů Anna ml., Hlinné, 21. 8. 2010 – č. 72
62. Janů Dominik, Hlinné, 25.8.2012, č. 104
63. Janů Radek, Hlinné, 21. 8. 2010 – č. 74
64. Jedličková Helena, Praha, 25. 8. 2007 – č. 15
65. Jelenová Petra, Kyjovice, 22.8.2015 - č. 157
66. Jindra Vladimír, Zvole, 27.8.2011 – č. 85
67. Kadlčková Anna, Veverské Knínice, 25.8.2018 – č. 197
68. Kadlčková Pavlína, Veverské Knínice, 27.8.2016 - č. 161
69. Kazdová Iva, Zvole, 28.8.2021 – č. 225
70. Kinc Josef, Prosetín u Bystřice n. Pernšt., 24.8.2013 - č. 133
71. Kinc Ladislav jáhen, Prosetín u Bystřice n/P, 25. 8. 2007 – č. 4
72. Kinc Vojtěch, Prosetín u Bystřice n/P, 25. 8. 2007 – č. 9
73. Kincová Eva, Prosetín u Bystřice n/P, 25. 8. 2007 – č. 10
74. Kincová Zdislava, Prosetín u Bystřice n/P, 25. 8. 2007 – č. 34
75. Klimešová Dagmar, Ratíškovice, 25.8.2018 – č. 198
76. Koch Jiří,Veverské Knínice, 22.8.2015 - č. 151
77. Konířová Hana, Jihlava, 27.8.2016 - č. 176
78. Korábková Jana, Dalečín, 23. 8. 2008 – č. 43
79. Kosatíková Marie, Boskovice, 25.8.2012, č. 105
80. Kotačka Antonín, Svařenov, 25. 8. 2007 – č. 28
81. Kotíková Ludmila, Stálky, 23. 8. 2008 – č. 48
82. Král Josef, Opava Kylešovice, 24.8.2013 - č. 119
83. Král Pavel, Znojmo, 26.8.2017 – č. 185
84. Krátká Hana, Lhotky, 24.8.2013 - č. 120
85. Krátký Jiří st., Lhotky, 25.8.2012, č. 98
86. Krátký Jiří, Valeč, 22.8.2020, č. 220
87. Kříž Jan, Blížkovice, 27.8.2011 – č. 96
88. Kříž Petr, Blížkovice, 24.8.2019, č. 215
89. Kučerová Marie, Slavkov, 27.8.2011 – č. 94
90. Kučerová Petra, 21. 8. 2010 – č. 65
91. Kulhánek Jan, Sezimovo Ústí, 24.8.2013 - č. 121
92. Kulhánková Marie, Sezimovo Ústí, 24.8.2013 - č. 122
93. Ledl Jindřich, Brno, 28.8.2021 – č. 226
94. Lukeš Pavel, Šumná, 25. 8. 2007 – č. 31
95. Mahel Tomáš, Radešínská Svratka, 26.8.2023 - č. 240
96. Malík Josef, Věteřov, 21. 8. 2010 – č. 76
97. Marek Otakar, Vimperk, 24.8.2019, č. 216
98. Maršálek Roman, Bystřice, 28.8.2021 – č. 224
99. Maršálková Romana, Bystřice n.Pernšt, 27.8.2016 - č. 175
100. Mašek Mikuláš, Znojmo, 22.8.2015 - č. 160
101. Mašková Ivana MUDr, Deblín, 25.8.2012, č. 99
102. Mejzlík Jan, Lavičky, 24.8.2013 - č. 123
103. Mertová S. Milada, Uherský Brod, 27.8.2011 – č. 91
104. Mikulášková Lada, Šošůvka, 27.8.2016 - č. 170
105. Mikulášková Marika, Šošůvka, 27.8.2016 - č. 167
106. Mikulášková Monika, Šošůvka, 27.8.2016 - č. 169
107. Mikulášková Veronika, Šošůvka, 27.8.2016 - č. 168
108. Mišta Tomáš, Ždírec, 26.8.2017 – č. 194
109. Moravčíková Anna, Hodonín, 24.8.2019, č. 205
110. Moravčíková Marta, Ratíškovice, 24.8.2013 - č. 124
111. Muchová Anna, Boskovice, 27.8.2016 - č. 174
112. Müller Lubomír, Ostrava, 25. 8. 2007 – č. 25
113. Müllerová Marie, Nedakonice, 27.8.2011 – č. 93
114. Müllerová Marie, Ostrava, 25. 8. 2007 – č. 26
115. Mutl Josef ml., Polná, 22. 8. 2009 – č. 57
116. Mutlová Anna, Polná, 25. 8. 2007 – č. 27
117. Němcová Marta, Štěpánov nad Svratkou, 25. 8. 2007 – č. 12
118. Nesvadba Zeněk, Ratíškovice, 23.8.2014 - č. 150
119. Nesvadbová Marie, Ratíškovice, 23.8.2014 - č. 149
120. Novák Dalibor, Jihlava, 25. 8. 2007 – č. 13
121. Novák Vojtěch, Přímětice, 21. 8. 2010 – č. 68
122. Nováková Marie, Přímětice, 25. 8. 2007 – č. 19
123. Nováková Šárka, Jihlava, 25.8.2012, č. 109
124. Novotná Ivana, Olešnice, 26.8.2017 – č. 191
125. Novotná Ludmila, Olešnice, 23.8.2014 - č. 140
126. Novotná Markéta, Olešnice, 25.8.2012, č. 101
127. Novotná Terezie, Olešnice, 22. 8. 2009 – č. 54
128. Novotný Jan, Olešnice, 23. 8. 2008 – č. 49
129. Novotný Radim, Ostopovice, 26.8.2023 - č. 237
130. Novotný Vojtěch, Olešnice, 23. 8. 2008 – č. 50
131. Odrazilová Miroslava, Brankovice, 22.8.2020, č. 222
132. Ondráček Josef ml., Říčany u Brna, 27.8.2022, č. 231
133. Ondráček Josef st., Říčany, 26.8.2023 - č. 235
134. Ondráček Ondřej, Znojmo, 22. 8. 2009 – č. 52
135. Ondráčková Anežka, Říčany, 26.8.2017 – č. 179
136. Ondráčková Markéta, Říčany u Brna, 27.8.2022, č. 230
137. Oujeská Ludmila, Boskovice, 25.8.2012, č. 102
138. Pálková Jana, Brno, 27.8.2011 – č. 88
139. Pavlíková Anežka, Nový Jičín, 22. 8. 2009 – č. 53
140. Pavlů Josef, Petrov u Křetína, 26.8.2017 – č. 195
141. Pavlů Olga, Petrov, Ludmila Novotná, 23.8.2014 - č. 139
142. Pazdera Jan, Křižanov, 25.8.2018 – č. 202
143. Pazderová Hana, Křižanov, 25.8.2018 – č. 201
144. Pěček Libor, Nové Město na Moravě, 22. 8. 2009 – č. 61
145. Peňáz Jan Mons., Velké Meziříčí, 25. 8. 2007 – č. 3
146. Petrů Emilie, Ratíškovice, 25.8.2012, č. 115
147. Petrů Vladimír, Ratíškovice, 25.8.2012, č. 114
148. Piglová Jana, Znojmo, 27.8.2011 – č. 89
149. Pipová Anna, Bobrůvka, 22.8.2015 - č. 154
150. Pop Antonín, Lančov, 25. 8. 2007 – č. 17
151. Pospíšil Miroslav, Ostrožská Lhota, 25.8.2012, č. 111
152. Pospíšil Štěpán, Říčany, 24.8.2019, č. 206
153. Pospíšilová Eliška, Ostrožská Lhota, 25.8.2012, č. 112
154. Potůčková Helena, Hrotovice, 24.8.2019, č. 210
155. Prchalová Jana, Brno, 28.8.2021 – č. 227
156. Procházka Josef, Lomnička, 27.8.2011 – č. 82
157. Ripperová Lenka, Velké Meziříčí, 24.8.2019, č. 213
158. Řehořek MUDr Milan, Chomutov, 27.8.2016 - č. 163
159. Řehořková Aneta, Chomutov, 21. 8. 2010 – č. 63
160. Řehořková MUDr Alice, Chomutov, 27.8.2016 - č. 164
161. Řezníček jáhen František, Lančov, 25. 8. 2007 – č. 6
162. Salátová Anežka, Plenkovice, 25. 8. 2007 – č. 14
163. Sedláková Anežka, Velké Meziříčí, 25. 8. 2007 – č. 32
164. Seknička Michal, Lavičky, 25. 8. 2007 – č. 8
165. Schneider Václav, Jinočany u Prahy, 27.8.2016 - č. 172
166. Schneider Václav, Praha Jinočany, - 23.8.2014 - č. 138
167. Schovancová Daniela, Věteřov, 23.8.2014 - č. 135
168. Schovanec Dominik, Věteřov, 21.8.2021 - č. 223
169. Schovanec Jaroslav, Věteřov, 23.8.2014 - č. 134
170. Sklenská Jarmila, Ivančice, 23. 8. 2008 – č. 39
171. Sklenský Rudolf, Ivančice, 23. 8. 2008 – č. 38
172. Smejkal Karel, Bystřice n. P., 27.8.2011 – č. 78
173. Smejkalová Františka,Velké Meziříčí, 22. 8. 2009 – č. 59
174. Spiegel Antonín, Nová Ves u Pohořelic, 26.8.2017 – č. 187
175. Spurná-Baďurová Monika, Hodonín, 25.8.2018 – č. 203
176. Srostlík Zbyněk, Litenčice, 21. 8. 2010 – č. 69
177. Srostlíková Marie, Litenčice, 21. 8. 2010 – č. 70
178. Staněk Cyril, Říčany, 26.8.2023 - č. 236
179. Staňková Helena, Říčany u Brna, 27.8.2022, č. 232
180. Stehlík Jaromír, P., Pelhřimov, 24.8.2013 - č. 125
181. Stejskal Vojtěch, Chotěboř, 22.8.2020, č. 217
182. Stejskalová Kristýna, Chotěboř, 22.8.2015 - č. 152
183. Straka Jiří, Přímětice, 23. 8. 2008 – č. 44
184. Strnadová Božena, Pelhřimov, 22.8.2015 - č. 158
185. Stupková Ludmila, Velké Meziříčí, 25. 8. 2007 – č. 35
186. Svoboda Ondřej, Němčičky, 23. 8. 2008 – č. 40
187. Svoboda Radek, Přímětice, 27.8.2011 – č. 90
188. Svobodová Jana, Přímětice, 25. 8. 2007 – č. 21
189. Svobodová Jitka, Němčičky, 23. 8. 2008 – č. 41
190. Svobodová Marie, Přímětice, 25. 8. 2007 – č. 20
191. Svobodová Marie, Znojmo Přímětice, 22.8.2015 - č. 159
192. Šachlová Eva, Přímětice, 21. 8. 2010 – č. 78
193. Šanderová Marie, Nová Ves, 22.8.2020, č. 218
194. Šillerová Alena, Bystřice nad Pern., 25.8.2012, č. 100
195. Šnejdar Petr, Zdounky, 27.8.2016 - č. 178
196. Špaček Josef, Radostín n. Osl., 26.8.2017 – č. 190
197. Špaček Josef, Radostín, 24.8.2019, č. 212
198. Špaček Pavel, Radostín n. Osl., 28.8.2021 – č.228
199. Špačková Lenka, Radostín n. Osl., 24.8.2019, č. 209
200. Štolhoferová Marie, Zlín, 24.8.2013 - č. 126
201. Šupálek Petr, Ratíškovice, 24.8.2013 - č. 127
202. Šupálková Jana, Ratíškovice, 24.8.2013 - č. 128
203. Šustr Václav, Slavkovice, 27.8.2011 – č. 87
204. Šustr Vojtěch, Nové Město na Mor., 24.8.2013 - č. 129
205. Šustrová Marie ml., Nové Město na Moravě, 22. 8. 2009 – č. 60
206. Šustrová Marie st., Nové Město na Moravě, 24.8.2019, č. 211
207. Tomek Roman, Horní Kounice, 27.8.2016 - č. 177
208. Tomková Marie, Horní Kounice, 22.8.2015 - č. 156
209. Třebín Milan, Rudolfov, 27.8.2022, č. 234
210. Tumpachová Sr. Marka, -- , 25.8.2012, č. 108
211. Tutka Alois, Mokrý Háj, 26.8.2017 – č. 182
212. Tutková Jaroslava, Mokrý Háj, 26.8.2017 – č. 181
213. Uhlík Antonín, Ratíškovice, 24.8.2013 - č. 130
214. Uhlík Josef, Ratíškovice, 23.8.2014 - č. 148
215. Uhlíková Marie, Ratíškovic, 26.8.2017 – č.180
216. Valentová Marie, Velké Meziříčí, 23. 8. 2008 – č. 46
217. Váňa Jan, Ratíškovice, 25.8.2012, č. 116
218. Vaněk Tomáš, Ctidružice, 22. 8. 2009 – č. 55
219. Vaňková Jana, Blížkovice, 27.8.2011 – č. 95
220. Vaňková Petra, Jeníkov, 25. 8. 2007 – č. 24
221. Veis Emil, Morašice, 26.8.2017 – č. 184
222. Veleba Lubomír, 26.8.2017 – č. 183
223. Veselý Zdeněk, Čechtice, 27.8.2011 – č. 81
224. Vlčková Hana, Horní Dunajovice, 25. 8. 2007 – č. 37
225. Voplakalová Marie, Praha, 23.8.2014 - č. 146
226. Votava Jan, Horní Krupá, 25.8.2012, č. 106
227. Votavová Marie, Horní Krupá, 21. 8. 2010 – č. 64
228. Vybíralová Helena, Ratíškovice, 24.8.2013 - č. 131
229. Zadina Jan, Rozsochatec, 24.8.2013 - č. 132
230. Zadina Lukáš, Rozsochatec, 25.8.2012, č. 103
231. Zadinová Marie, Rozsochatec, 22.8.2015 - č. 153
232. Zadinová Veronika, Rozsochatec, 23.8.2014 - č. 137
233. Zajíček František, Brno, 21. 8. 2010 – č. 75
234. Zeman Jiří starší, Uhřínov, 21. 8. 2010 – č. 66
235. Zemanová Jitka, Meziříčko, 27.8.2011 – č. 92
236. Zuzana Pospíšilová, Říčany, 26.8.2023 - č. 234
237. Zwiener Matěj, Divišov, 26.8.2023 - č. 238
238. Zwiener Tomáš, Divišov, 27.8.2016 - č. 166
239. Zwienerová Jana, Divišov, 27.8.2016 - č. 165
240. Zwienerová Klára, Divišov, 24.8.2019, č. 208